Poviedky na počkanie 107 - Vyhodnotenie

A poviedky sú tu!
B.T. Niromwell
Filmová história scifi
Do 107. kola sa zapojili autori s týmito poviedkami:




Anonymný jednorožec - Kontakt
(hodnotenie je skryté)


Anonymný jednorožec - Napálený
(hodnotenie je skryté)






Či už sa vám podarilo do dnešnej výzvy zapojiť, alebo nie, budeme radi, ak dáte autorom v komentároch vedieť, ako sa vám ich poviedky páčili. Bodové hodnotenia budú, ako zvyčajne, prvých 24 hodín skryté a spolu s nimi aj identity ich autorov. Prosím, neprezrádzajte sa, aby ste čitateľov neprezradili o zážitok.


Pri Poviedkach na počkanie sa najbližšie stretneme 25. októbra.
Zároveň stále prijímame poviedky do Fantastickej poviedky. Poviedky môžete posielať do 31. októbra a poviedky súčasného kola môžete hodnotiť ešte do konca septembra.
Ako iste viete, na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete, a to aj mimo Fantastickej poviedky a PNP. Podeľte sa o svoje texty s neustále rastúcou komunitou fanúšikov fantastiky.

B.T. Niromwell

B.T. Niromwell
Beáta Takáčová má rada: dobrú literatúru, dobré béčka, knihy, filmy, rýpanie do začínajúcich autorov. Nemá rada: zlú literatúru, ľudí, čo používajú slovo "moc" ako príslovku

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB