Seriály

Najlepší autori/ky

Por. Autor/ka Hod.

Najlepšie

Por. Názov Hod.
1.JoJo's Bizarre Adventure10,0
2.Beastars10,0
3.Pokémon10,0
4.Kovboj Bebop10,0
5.Čierne zrkadlo10,0

Najnovšie články

Novinky o tretej sérii Love, Death + Robots

Pred týždňom sme tu mali recenziu na Uncharted a dnes sa k dobrodružnému žánru ešte na okamih vrátime v TOP najznámejších lovcov pokladov.

Zopár noviniek o chystanej štvrtej sérii Stranger Things.

Na net dorazil trailer na spin off The Boys: Diabolical! Osem príbehov animovaných rôznym štýlom bude rozprávať príbeh rôznych postáv zo sveta The Boys a tým ho rozširovať o náhľady z iných uhlov.

Na internete sa objavilo prvých pár fotiek z chystaného Amazon seriálu Lord of the Rings: The Rings of Power.

Predtým, než nadobro uzavrieme rok 2021, ohliadnime sa a vzdajme úsctu tým, ktorý nás minulý rok navždy opustili. Nech odpočívajú v pokoji :(

Najnovšie recenzie

Tretia séria s bandou outsiderov, ktorí sa rozhodli postaviť výrazne silnejšiemu zlu, je tu!

Po rôznych, viac či menej podarených experimenotoch typu Enterprise, Discovery či Picard, sa Star Trek po takmer dvadsiatich rokoch vracia ku svojim koreňom.

Streamovacia služba Netflix pokračuje vo svojom trende kvalitných kórejských seriálov. Novým prírastkom do tejto skupiny je The Silent Sea, seriál o skupinke astronautov, čeliacich nástrahám vesmíru.

Hrané verzie anime sa zväčša u západného diváka nestretávajú s vrúcnym prijatím. Ak si navyše tvorcovia naložia na plecia pokus sfilmovať jedno z najpopulárnejších anime histórie, ich úloha sa stáva automaticky ešte nevďačnejšia. Netflix sa však na to podujal a na naše obrazovky sa dostala hraná verzia kultového Cowboya Bebop. Ako to dopadlo?

Po Dune prichádza sfilmovanie ďalšej ikony žánru sci-fi. Ako sa podarilo tvorcom preniesť na televízne obrazovky fenomenálne dielo Isaaca Asimova?

Ak ste už nad Star Trekom začali lámať palicu, tak postojte a počkajte s tým! Nový kreslený seriál Prodigy prichádza nielen s prvým 3D spracovaním tohto univerza, ale zároveň so zaujímavými postavami a príbehom pre celú rodinu.

Vaše hodnotenia

Roland Axenberg @martiner
10
To najlepšíe z Krajných medzí s pomerne slušným rozpočtom a moderným spracovaním.
8HitBoy @HB
10
Absolútna legenda po všetkých smeroch. Hoci je Ash ako protagonista nesmierne frustrujúci chlapík ktorý vždy v kľúčovom momente zlyhá a vypúšťa svojich najsilnejších pokémonov vždy späť do prírody aby nerfol seba samého, atmosféra je neopakovateľná. Jeden z mojich prvých kontaktov s anime, Japonskom a popkultúrou, z čoho všetky tri sa stali mojou neoddeliteľnou súčasťou a veľkým hobby.
xius @xius
9
Chokity? Chokity-Poo! ...prevela som sa smial, do Mooncakea som sa uplne zatoto a nerozumiem kritikam, ktore sa vyvrsuju na Garym. Vyrovnalo sa to Rickovi a Mortymu, hoc stylovo to je predsa len nieco ine.
Stano Lacko @stano
9
Roland Axenberg @martiner
10
Najlepší a jednoznačne myšlienkovo najbohatší scifi seriál aký bol kedy natočený.