Seriály

Najlepší autori/ky

Por. Autor/ka Hod.

Najlepšie

Por. Názov Hod.
1.The Boys10,0
1.Čierne zrkadlo10,0
2.Láska, smrť & roboti9,8
3.Babylon 59,5
3.Final Space9,0

Najnovšie články

Kapitán Jack Harkness sa objaví vo Vianočnom špeciáli Doctor Who! A my sa naozaj nevieme dočkať!!!

Po 3 mesiacoch sme sa dočkali záberov z nového anime, ktoré adaptuje pôvodnú Shaman King mangu.

V sobotu by sa dožil jeden z najznámejších autorov fantastiky, Ray Bradbury 100 rokov!

Už čoskoro sa dočkáme nových dobrodružstiev deviateho Doktora, no iba v podobe audiokníh.

Tento rok je náročný a prejavuje sa to aj v anime priemysle. Veľa seriálov, ktoré mali byť vydané, boli odložené na neskoršie obdobie, do budúceho roku alebo ich osud je neznámy. Niečo začalo vychádzať ale má to prestávky, vychádza nepravidelne a zopár seriálov, ktoré mali byť vysielané už na jar, boli pozastavené a vracajú sa teraz cez leto. Anime sezóny zvyknú byť pekne organizované a vieme, že v 5. týždni sa väčšina seriálov dočka 5. epizódy. Toto leto je to ale bordel.

Hello, citizens of Autodale! You are pretty. Your neighbours, friends and family are also pretty. But sadly, not everyone is pretty. Some are ugly ...We, here at Autodale, do not want "uglies."

Najnovšie recenzie

Zvíta sa Butcher s Beccou? Má jej syn superpowers? Prehovorí Kimiko? Dá sa Homelander zabiť? Nie všetky otázky z prvej série tá druhá zodpovedala a to je jej najväčší problém. Ale inak si krvavá parafráza superhrdinského žánru, The Boys, vysoko nastavenú laťku udržala.

Seriál The Haunting of Hill House si podmanil srdcia množstva hororových fanúšikov po celom svete. Po dvoch rokoch prichádza Mike Flanagan s druhým dielom svojej hororovej antológie. Dokázalo The Haunting of Bly Manor preskočiť vysoko nastavenú latku?

Po necelom roku prišiel anime hit minulého roka Kaguya-sama Love is War s druhou sériou. Vyrovnala sa fantastickej prvej sérií, alebo doplatila na privysoké očakávania fanúšikov? Spolu s Lucy sme sa jej pozreli na zúbok!

Alebo príbeh o tom, ako dysfunkčná rodinka adoptovaných superhrdinov odvracala globálnu apokalypsu. Opäť.

Keď ste antropomorfnéj zviera, máte vo svete BNA dve možnosti. Čeliť neustálemu prenasledovaniu ľuďmi alebo nájsť cestu do idilistického mestečka Anima City.

Po takmer dvadsiatich rokoch sme sa dočkali seriálu, ktorý pokračuje v chronológii filmového a televízneho Star Trek univerza a po nepodarených prequelových experimentov tak prichádza napraviť renomé Star Treku najcharizmatickejší kapitán lode Enterprise.

Vaše hodnotenia

Stano Lacko @stano
8
Perfektný seriál o začiatkoch urpenia Gothamu, mesta, v ktorom vyrastal Bruce Wayne, budúci Batman. Ako sa ním stane? Môžete pozerať priamo jeho zrod, nakoľko seriál začína zabitím jeho rodičov. Bruce sa rozhodne zistiť kto stojí za objednávkou ich vraždy a odhaľuje tajomstvá nie len rodinnej firmy, ale aj svojho otca. Zároveň sa stretávame so postavami, ktoré poznamé z Batman sveta ešte ako s teenagermi. Seriál je super, hoci niektoré pol-série sú mega surové. Niekedy idú tvorcovia do absurda (čo je skôr negatívne). No a hlavne, ak tu niekto zomrie, neznamená, že to že sa s ním už nestretneme ;-)
Stano Lacko @stano
8
Perfektná detektívka (ako asi všetky dobré scifi). PResunutie mysle do čipu mimozenskej technológie tak zmenilo ľudstvo, že sa tak prehĺbili rozdiely medzi bohatými a chudobnými, že vytvorilo skupinu mega boháčov, ktorí sa stali nesmrteľnými a nedosktuteľnými. A bingo, máme zápletku.
Lenka Ptáčková @EileanDonan
8