Seriály

Najnovšie články

Jeden prsteň vládne všetkým, mapa Stredozeme vládne diskusiám medzi fanúšikmi - zdá sa, že Amazon zaplaví Númenor pozornosťou. A dobrodružstvami. Na seriáli Pán prsteňov sa už pracuje!

Obľúbená kniha dostane svoju prvú adaptáciu

O zimomriavky v lete sa postará AMC a ich seriálová adaptácia hororu od Joea Hilla - NOS4A2

Ďalší úspešný seriál o superhrdinoch končí

Bábkový seriál plný mýtov dostane novú podobu

V roku 2019 sa môžme tešiť na čerstvú nádielku hororu.

Najnovšie články

Zmiešajme dokopy poskapokalyptický svet, klanové vojny, bojové umenia, hektolitre striekajúcej krvi a nadprirodzené schopnosti postáv a máte Into the Badlands – seriál, ktorý pre pár rokmi uviedla americká stanica AMC. A veru, dobre urobila.

Herná sága o hrdinskom boji malého kniežatstva Gallia proti Východoeurópskej imperiálnej aliancii sa dočkala aj svojho anime spracovania. Ak vás zaujíma, v čom sa líši od hernej predlohy, alebo ak premýšľate, či si pozrieť ďalší seriál z tohto žánru, je táto recenzia práve pre vás.

Milujem seriál Doctor Who, všetky moderné série od Christophera Eccelstona až po Petra Capaldiho. Mám rád aj Torchwood, hlavne sériu Children of Earth. Ak sa nemýlim podľa pôvodného plánu mala byť dvanásta reinkarnácia Doctora posledná. Bohužiaľ aj bola.

Kanál SyFy 2. decembra vypustil do sveta prvý diel nového seriálu Nightflyers inšpirovaného novelou Georga R. R. Martina z roku 1980. Hoci toto meno sa nám v mysliach skôr spája s mečmi a drakmi, v Martinovej bibliografii sa nájdu aj takéto vesmírne scifíčka. Na nové spracovanie si už, samozrejme, brúsime zuby, ale kým sa doň naplno zahryzneme, pripomeňme si jeho knižnú predlohu.

Najnovšie hodnotenia

Láska, smrť & roboti

Sen každého scifi fanúšika, splnený, kompletne a dokonale. Predstavte si, že niekto by zobral nabúdchanú zbierku scifi poviedok od TOP autorov našeho obľúbeného žánru, ako napríklad Reynolds alebo Scalzi, sfilmoval, resp. v tomto prípade zanimoval ich a naviac by sa mu to podarilo do...

Láska, smrť & roboti

Wow. Just... wow. Sci-fi/fantasy antologicky serial od Netflixu. Vinikajuca kvalita. 18+.

Russian Doll

Prvá séria super sranda. Škoda, že to nemá takmer žiaden fantastický motív, hoci na konci tam predsa len fyzikálno - časovo zaujímavo zamotalo. Určite sa oplatí pozrieť. Vzhľadom k stránke scifi.sk dávam 7, inde by som dal 9 alebo 10.

Chapter Four: Witch Academy

Oproti predchádzajúcim dielom sa začína viac prejavovať Sabrinina bipolarita, jej protiváha voči Noci.