Seriály

Najlepší autori/ky

Por. Autor/ka Hod.

Najlepšie

Por. Názov Hod.
1.JoJo's Bizarre Adventure10,0
2.Beastars10,0
2.Digimon Adventure:10,0
2.Pokémon10,0
2.Čierne zrkadlo10,0

Najnovšie články

Bude nová adaptácia slávnych Sandkings lepšia než miniséria Nightflyers z dielne Syfy? Pevne veríme, že áno!

Pokračujeme v predstavovaní 100+ robotov, androidov, kyborgov a vôbec. Nech sa páči, ďalšia várka.
Ktorý z nich je váš najobľúbenejší?

Niečo vyše mesiac dozadu sme oslávili storočnicu premiéry R.U.R. Trochu nám to trvalo, ale napokon sme zostavili zoznam najznámejších robotov, androidov, kyborgov a vôbec umelej inteligencie v science fiction!

Už sme prestali dúfať. Po tom, čo sa jeho tvorcovia nedohodli s Netflixom, sme my, fanúšikovia Avatara ostali rozčarovaní. Vyzeará to však tak, že každé zlé je na niečo dobré: Zomrel hraný Avatar, nech žije animovaný!!!

Zima tu je už v plnom prúde a to vidieť nielen na snežných závejoch von oknom, ale aj na programe anime seriálov.

Honest trailery sú proste také. Zoberú si na paškál všetko čo im príde do cesty. A neušla ich pozornosti ani posledná druhá séria Mandaloriana. A Baby Yoda hrá hlavnú úlohu.

Najnovšie recenzie

Na televízne obrazovky sa nedávno dostal pomerne ambiciózny projekt americkej spoločnosti CBS, ktorý nám chce priblížiť osudy talentovanej policajtky Clarice Starlingovej po udalostiach vynikajúceho Mlčania jahniat. Ako sa mu to napokon poradilo?

Spoločnosť Marvel zverejnila zatiaľ tri epizódy zo seriálu WandaVision. Seriál o dvojici veľmi silných postáv z Marvel Universe ukazuje, že spoločnosť experimentuje a tieto pokusy im vychádzajú.

Na naše televízne obrazovky sa vďaka streamovacej službe Netflix dostala štvrtá, posledná, a dá sa povedať, že aj najlepšia séria nového spracovanie príbehov Sabriny - mladej čarodejnice.

Zatiaľ najslabší Star Trek seriál, alebo naopak moderný Star Trek, plný progresívnych myšlienok? Po tretej sérii vám prinášame kompletné zhodnotenie všetkého, čo nám Discovery zatiaľ ponúkol.

Star Wars hody pokračujú. Po rozpačito prijatej Epizóde IX prichádza napraviť renomé Star Wars nový seriál z prostredia tohto univerza - príbeh nájomného lovca odmien, odohrávajúci sa zhruba päť rokov po páde Impéria, niekde v okrajových sústavách, mimo autority Novej republiky. + Update po 2. sérii

Zvíta sa Butcher s Beccou? Má jej syn superpowers? Prehovorí Kimiko? Dá sa Homelander zabiť? Nie všetky otázky z prvej série tá druhá zodpovedala a to je jej najväčší problém. Ale inak si krvavá parafráza superhrdinského žánru, The Boys, vysoko nastavenú laťku udržala.

Vaše hodnotenia

Roland Axenberg @martiner
7
Ono je to v podstate spin-off či akýsi duchovný pokračovateľ Promethea, bohužiaľ aj s jeho negatívnymi stránkami tj. niektoré super scény (útok matky na materskú loď), ale bohužiaľ veľa WTF momentov (koniec?!). Scott si opäť odhryzol príliš veľké sústo: náboženstvo, filozofia, umelá inteligencia, rodičovstvo, do toho všetkého zamontovaní mimozemšťania a mystika. Hlavne ku koncu sa to pod ťarchou všetkých týchto tém strašne triešti. Celkovo je to ale nadprimer a druhej sérii dám určitr šancu.
Stano Lacko @stano
8
Perfektná detektívka (ako asi všetky dobré scifi). PResunutie mysle do čipu mimozenskej technológie tak zmenilo ľudstvo, že sa tak prehĺbili rozdiely medzi bohatými a chudobnými, že vytvorilo skupinu mega boháčov, ktorí sa stali nesmrteľnými a nedosktuteľnými. A bingo, máme zápletku.
Stano Lacko @stano
7
Prvá séria super sranda. Škoda, že to nemá takmer žiaden fantastický motív, hoci na konci tam predsa len fyzikálno - časovo zaujímavo zamotalo. Určite sa oplatí pozrieť. Vzhľadom k stránke scifi.sk dávam 7, inde by som dal 9 alebo 10.
xius @xius
10
Ah, svata krava, to bolo take super! Cim viac takych experimentov! Pozrete na jeden nadych.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať...