Seriály

Najlepší autori/ky

Por. Autor/ka Hod.

Najlepšie

Najnovšie články

Po 3 mesiacoch sme sa dočkali záberov z nového anime, ktoré adaptuje pôvodnú Shaman King mangu.

V sobotu by sa dožil jeden z najznámejších autorov fantastiky, Ray Bradbury 100 rokov!

Už čoskoro sa dočkáme nových dobrodružstiev deviateho Doktora, no iba v podobe audiokníh.

Tento rok je náročný a prejavuje sa to aj v anime priemysle. Veľa seriálov, ktoré mali byť vydané, boli odložené na neskoršie obdobie, do budúceho roku alebo ich osud je neznámy. Niečo začalo vychádzať ale má to prestávky, vychádza nepravidelne a zopár seriálov, ktoré mali byť vysielané už na jar, boli pozastavené a vracajú sa teraz cez leto. Anime sezóny zvyknú byť pekne organizované a vieme, že v 5. týždni sa väčšina seriálov dočka 5. epizódy. Toto leto je to ale bordel.

Hello, citizens of Autodale! You are pretty. Your neighbours, friends and family are also pretty. But sadly, not everyone is pretty. Some are ugly ...We, here at Autodale, do not want "uglies."

Ak si pamätáte televíznu stanicu Jetix, pravdepodobne ste po večeroch zahliadli aj anime Shaman King, u nás známe ako Kráľ Šamanov.

Najnovšie recenzie

Po necelom roku prišiel anime hit minulého roka Kaguya-sama Love is War s druhou sériou. Vyrovnala sa fantastickej prvej sérií, alebo doplatila na privysoké očakávania fanúšikov? Spolu s Lucy sme sa jej pozreli na zúbok!

Alebo príbeh o tom, ako dysfunkčná rodinka adoptovaných superhrdinov odvracala globálnu apokalypsu. Opäť.

Keď ste antropomorfnéj zviera, máte vo svete BNA dve možnosti. Čeliť neustálemu prenasledovaniu ľuďmi alebo nájsť cestu do idilistického mestečka Anima City.

Po takmer dvadsiatich rokoch sme sa dočkali seriálu, ktorý pokračuje v chronológii filmového a televízneho Star Trek univerza a po nepodarených prequelových experimentov tak prichádza napraviť renomé Star Treku najcharizmatickejší kapitán lode Enterprise.

Na Netflix vrazila druhá séria Altered Carbon. Poďme sa na ňu pozrieť trocha bližšie!

Star Wars hody pokračujú. Po rozpačito prijatej Epizóde IX prichádza napraviť renomé Star Wars nový seriál z prostredia tohto univerza - príbeh nájomného lovca odmien, odohrávajúci sa zhruba päť rokov po páde Impéria, niekde v okrajových sústavách, mimo autority Novej republiky.

Vaše hodnotenia

Stano Lacko @stano
7
Pomalý rozbeh ale temnejšie stvárnenie ako originálny seriál. Uvidíme, ako sa to celé vyvinie.
Šaňo aka Babcom @axolos
9
Stano Lacko @stano
8
Perfektný seriál o začiatkoch urpenia Gothamu, mesta, v ktorom vyrastal Bruce Wayne, budúci Batman. Ako sa ním stane? Môžete pozerať priamo jeho zrod, nakoľko seriál začína zabitím jeho rodičov. Bruce sa rozhodne zistiť kto stojí za objednávkou ich vraždy a odhaľuje tajomstvá nie len rodinnej firmy, ale aj svojho otca. Zároveň sa stretávame so postavami, ktoré poznamé z Batman sveta ešte ako s teenagermi. Seriál je super, hoci niektoré pol-série sú mega surové. Niekedy idú tvorcovia do absurda (čo je skôr negatívne). No a hlavne, ak tu niekto zomrie, neznamená, že to že sa s ním už nestretneme ;-)
Stano Lacko @stano
8
Humorne ladené pokračovanie ságy o Knihovníkovi. Nakoľko má však veľa roboty, Knižnica si povolá na pomoc nie len Strážcu, ale aj nových pomocníkov, a tak má zrazu Knižnica skupinu Knihovníkov. A tí čelia nejednému zlu, nakoľko mágia sa vrátila do tohto sveta. A neočakávajte veľa, proste sa bavte.
Filip Fox @ArtyomAlda
10

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať...