portál

Knihy

Knižná sekcia scifi.sk prináša zoznam, novinky, diskusie, recenzie a minirecenzie kníh zo sveta fantastiky. Ak máš novinku alebo recenziu ľubovoľnej knihy, ktorú by si chcel vidieť v magazíne scifi.sk alebo v tejto sekcii, stačí ju pridať v sekcii pridaj.

Pop kultúra Fest 2018 - report

Pop kultúra Fest 2018 - report

Marek Páperíčko Brenišin

Prvý júnový víkend sa v Košiciach konal Pop kultúra Fest. Navštívili sme jeho nultý ročník a rozhodli sme sa podeliť o dojmy, ktoré na nás toto podujatie zanechalo.

Recenzia Fantázia 2015

Recenzia Fantázia 2015

zuna

Hrozienka z ešte teplého koláča - tohtoročného zborníka MCF 2015

Martinus Cena Fantázie 2015 - minirecenzia finálovej pätice

Martinus Cena Fantázie 2015 - minirecenzia finálovej pätice

jurinko

jurinko sa opäť vyjadruje - tentoraz k tomu, komu a prečo dá svoj hlas vo finále MCF 2015. A výnimočne to nie sú litánie na desať strán ;-)

Po týždni sa vraciame s novou dávkou videí.

Viete čo robíme v lete? Nové videá. A čítame.

Po krátkej pauze sme späť! Chce to dlhší perex? Fajn. Dnes sú tu dva diely TG-čka, jeden diel Fantasy_SK, Okienok a Kalendára.

Časopis Locus vyhlásil víťazov ročníku 2018 ceny Locus Awards

Dnes tak poskromnejšie.

Minirecenzie

Akcia

Stano Lacko 9/10
Stano Lacko

SlavCon 2018

Výborne bolo. Prednášky dospelých prednášajúcich sú predsa len kvalitnejšie, ako toho mladšieho ročníka, ktoré toho nemá tak veľa načítaného, napozeraného a nahraného. Menší počet ľudí mohol len potešiť v príjemnej niekoľkodňovej atmosfére.

SFDB Knihy

SFDB je srdce scifi.sk - databáza kníh, filmov, seriálov, ság, ich rôznych odnoží a ďalších objektov... ak v nej nenájdeš to, čo hľadáš, vieš to do nej dokonca pridať aj ty a tak ju spraviť ešte lepšiu!

Hľadaj v SFDB