portál

Knihy

Knižná sekcia scifi.sk prináša zoznam, novinky, diskusie, recenzie a minirecenzie kníh zo sveta fantastiky. Ak máš novinku alebo recenziu ľubovoľnej knihy, ktorú by si chcel vidieť v magazíne scifi.sk alebo v tejto sekcii, stačí ju pridať v sekcii pridaj.

Pop kultúra Fest 2018 - report

Pop kultúra Fest 2018 - report

Marek Páperíčko Brenišin

Prvý júnový víkend sa v Košiciach konal Pop kultúra Fest. Navštívili sme jeho nultý ročník a rozhodli sme sa podeliť o dojmy, ktoré na nás toto podujatie zanechalo.

Recenzia Fantázia 2015

Recenzia Fantázia 2015

zuna

Hrozienka z ešte teplého koláča - tohtoročného zborníka MCF 2015

Martinus Cena Fantázie 2015 - minirecenzia finálovej pätice

Martinus Cena Fantázie 2015 - minirecenzia finálovej pätice

jurinko

jurinko sa opäť vyjadruje - tentoraz k tomu, komu a prečo dá svoj hlas vo finále MCF 2015. A výnimočne to nie sú litánie na desať strán ;-)

Čakáte každý týždeň to isté? Tak vás možno prekvapíme.

Američania plánujú vraziť vesmírnou loďou do asteroidu a nie, nejde o Armageddon 2.

Tento týždeň máme len dve videá. Ale jedno je dlhé!

Kedy nás to prestane baviť? Platí nás Soroš? Záleží na tom? Na tieto otázky sa v nasledujúcich videách nedozviete odpoveď, lebo hovoríme o niečom inom.

Vladimír Valovič - Premiéra GOTG VOL.2Disclaimer

V našej novej rubrike vám predstávíme VFX artistu Vladimíra Valoviča. Čo je VFX artist? Ako sa ním stať? Na všetky tieto otázky a mnohé ďalšie vám zodpovieme v článku

Minirecenzie

Akcia

Stano Lacko 9/10
Stano Lacko

SlavCon 2018

Výborne bolo. Prednášky dospelých prednášajúcich sú predsa len kvalitnejšie, ako toho mladšieho ročníka, ktoré toho nemá tak veľa načítaného, napozeraného a nahraného. Menší počet ľudí mohol len potešiť v príjemnej niekoľkodňovej atmosfére.

SFDB Knihy

SFDB je srdce scifi.sk - databáza kníh, filmov, seriálov, ság, ich rôznych odnoží a ďalších objektov... ak v nej nenájdeš to, čo hľadáš, vieš to do nej dokonca pridať aj ty a tak ju spraviť ešte lepšiu!