Stano Lacko

Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Info

Prezývka stano
Web: http://www.scifi.sk/stano/
Členom scifi.sk: od nepamäti
Naposledy online: 13.09.2021
E-mail:
Facebook: https://www.facebook.com/stano.lacko
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 29
Ponúka / Hľadá: 1 / 12
Komentáre: 1430
Články: 867
Poviedky: 0

Zbierka - ponúka

Zrkadlá

Zrkadlá

Nečítaná mám 2x

Zbierka - hľadá

Truth

Truth

The Whole World Is Watching

The Whole World Is Watching

Power Broker

Power Broker

Jane Patrol

Jane Patrol

The National Anthem

The National Anthem

Hawk and Dove

Hawk and Dove

A Dark Knight: Pax Penguina

A Dark Knight: Pax Penguina

Losos pochýb

Losos pochýb

Fantázia 2017

Fantázia 2017

Plť

Plť

cz/sk

Načisto

Načisto

Šiesta hliadka

Šiesta hliadka

Zbierka - najnovšie

Kozmodróm 2018

Kozmodróm 2018

Poviedky neobyčajných

Poviedky neobyčajných

Piesok vo vetre

Piesok vo vetre

AnimeSHOW & GAME EXPO 2018

AnimeSHOW & GAME EXPO 2018

Nová hliadka

Nová hliadka

Holistická detektívna agentúra Dirka Gentlyho

Holistická detektívna agentúra Dirka Gentlyho

Prstenec

Prstenec

Prúd

Prúd

Časupodobné nekonečno

Časupodobné nekonečno

Učeň Alvin

Učeň Alvin

Diskusia

Matrix porn continues - Trailer
Nakolko sa vsetci vyjadrili FB a podobne, dam ja. Super! Vyzera to tak trocha na reboot a teda aj bude zaujimave, ako nadviazu na povodnu seriu.
10.09.2021 12:09:48

Krotenie lienok
Pekne citanie. Trocha ma odradila ťa covidova predohra. Toto by som určite prepísal na niečo nadčasové. Zvyšok bol príjemný, ale po určitom čase ma to už prestalo baviť. Bolo to ako pozeráš nejaký pseudo dokentarny film o vraj existujúcom stslinovom metre v petrohrade alebo o vesmírnom pôvode pyramíd. Nič ti nepovedia furt len niečo naznačujú a naťahujú to celé aby to malo 40 minút. V tomto to bolo ale dobre, ale po čase už nudilo. Chýbalo mi ešte nieco na konci, možno že priletela ťa lienka a zotmelo sa. Možno by to bolo klišé ale asi lepšie ako nič. Tieto krásne opisy sú fakt ale do dlhšieho diela. V poviedke ja očakávam viac deja.
09.09.2021 22:07:56

Scifi.sk pozerá: Loki
Podľa mňa zatiaľ najlepší seriál MCU. Vanda bola taká, no nakoniec sa to celkom dobre potiahlo. Winter Soldier ma nič nedonútilo to dopozerať. Toto je MEGA. Ale ako si písal, tá scénaristická barlička bola očividná, pretože predsa len bol Loki väčší záporák v danom čase ako keď vznikol tento "Variant" :D
16.06.2021 21:59:20

Vzestup a pád agentury DODO (recenzia)
Super, dik za info. Cestovanie v case je nieco pre mna :D
28.04.2021 09:58:44

Bude sa tretia Hliadka natáčať v USA?
Tak som konecne po prejdeni 5 rokov od precitania knihy pozrel jednotku a dvojku film. a mozem povedat, ze peniaze Foxu uz v dvojke vidno a bol to mega dobre zvladnuty film. Ale zial, ako vidno, je 2021 a film Nocna hliadka 3 v podani foxu sa nekolnal, takze mozete byt vsetci v klidku ;)
22.04.2021 12:48:48

Minirecenzie

9
Super seriál. Aktuálne témy prenesené do scifi prostredia. Klišé riešené v prostredí hviednej lode. Super!
9
Super film. Žiaľ ak to pozerá divák, ktorý videl pôvodný Blade Runner, tak proste vníma, že ide o pokračovanie, a tak čaká niečo viac. Očakáva totiž podobný pocit, ktorý primiesol pôvodný film. Neviem posúdiť, či tento pocit sa dostavil tým, ktorý pôvodný film nevideli. Každopáde, veľký filmový zážitok.
10
Jednoznačne najlepší seriál ever. Nie témou, ale spracovaním, vyváženosťou, prekvapením, absolútnou nepredvídanosťou, čo sa bude diať ďalej. Mega!
9
Výborná kniha. Spletitý dej, pútavé čítanie a perfektný vývoj postáv, prostredia, deja. Škoda len, že na konci cítiť akési skracovanie. Z kvetnatej a opisujúcej viac ako prvej polovici knihy prejde autor do takmer čístého opisu deja a zúži svoj pohľad len na hlavné postavy bez ďalšieho rozvíjania na pozadí. Inak by to bolo za 10.
8
Výborné pokračovanie, ktoré rozširuje mytológiu sveta, nadväzuje a rozvíja charaktery prvej časti. Ak si odmyslim, jednu logickú chybu (v rámci rozprávky je úplne prehliadnuteľná, až na to, že potom to celé akosi nemá príčinu) a druhú, ktorá tam bola daná nasilu, aby sa proste na konci niečo mohlo stať (a zasieva to deťom do hláv trocha demagogické myslenie, ale je to predsa len rozprávka). Inak veľmi pekné.

Poviedky

Stano Lacko ešte nepridal žiadnu poviedku.