Filmy

Najnovšie články

Prinášame prvý teaser k novému spidermanovi, ktorý bude v kinách 4. júla 2019. A možno bude Nick Fury, či kúzelník?

Netflix si pre nás koncom roka 2018 pripravil oneskorený darček v podobe očakávaneho filmu „Black Mirror: Bandersnatch“. Jedinečným tento film robí interaktivita, čo znamená, že smer ktorým sa bude film uberať, vyberie divák počas sledovania.

Už dávnejšie kolujú po internete správy o pripravovanej adaptácii legendárnej Duny od Franka Herberta, no informácie sú tak rozsypané, že sme sa v redakcii rozhodli, ich troška poskladať dohromady. Takže, čo vieme?

Ak práve vychádza váš film na DVD/BluRay, a náhodou sú práve Vianoce, prečo neurobiť trailer vo vianočnom štýle?

Predator totiž prichádza.

Plastelínová ovečka Shaun sa vracia. A ako hovorí podnadpis filmu Farbageddon, máme sa na čo tešiť. Pozrite si teaser.

Najnovšie články

Jason Momoa brázdi moria na morskom koníkovi s malou morskou vílou v pätách. Potešilo nás to? Čítajte!

Tento film vo vás vyvolá túžbu zničiť planétu, aby ste mohli žiť na jednom z tých cool miest na kolesách.

Otvorili sa dvere na module a zavládlo absolútne ticho

Recenzia na Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny

Najnovšie hodnotenia

Aquaman

Najlepší film od DC, čo som videl. Vtipný, dobrý, síce miestami predvídateľný príbeh, ktorý ale diváka dokáže do deja vtiahnuť. Čakal som veľmi málo, dostal som veľmi veľa :-)

Aquaman

Dynamický, vizuálne dokonalý film, ktorý si však pre dejovú predvídateľnosť, slabšie dialógy, (až na Depeche Mode) nie najvhodnejšiu hudbu a nedostatočnú chémiu hlavných postáv nezaslúži viac ako 7 bodov z 10. Pre mňa bol film miernym sklamaním, napriek tomu, že to bol najkraj...

Aquaman

Od Aquamana som čakala dosť veľa. Tešila som sa naň, odkedy som počula, že film začali natáčať. Ale sklamal ma, bola to rozprávka plná klišé. Pozitívnom bol humor q trefné hlášky

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny

Osobne si myslím že vo filme bolo veľmi veľa nelogickosti. Kopu vecí ktoré sa stali v prvom diele sa tvarime že sa nestali a nedostaneme ako divák ani vysvetlenie prečo. Samotné fantastické zvery boli rozkošné a bolo dobre aj CGI.