Hlasuj aj ty za Fantastickú poviedku mesiaca september

V rámci podpory nových (ale aj ostrieľaných) autorov fantastiky sme na scifi.sk spustili možnosť zapojiť sa do výzvy Fantastická poviedka. Túto výzvu budeme organizovať mesačne a v septembri sa o ňu uchádza trojica poviedok. Ktorá z nich je podľa vás tá fantastická?
Podpor scifi.sk 2% dane
O výzve Fantastická poviedka sme písali už skôr, no až tento mesiac (po vyriešení pár technických problémov) sa dostávame k jej spusteniu! Ako redakia sme veľmi hrdí, že takto môžeme finančne odmeniť autorským honorárom tých, ktorí v daný mesiac vytvoria a publikujú na scifi.sk poviedku, ktorá si v ľudovom hlasovaní tento titul ozaj zaslúži.
Fantastická poviedka - Plagát - Leták
Fantastická poviedka - Plagát - Leták Disclaimer
Je teda len na Vás, našich čitateľov, pre koho sa každý mesiac rozhodnete a ktorú z poviedok ohodnotíte natoľko, aby sa jej autor potešil z odmeny a vy samozrejme z jeho dobre odvedenej práce.
V mesiaci september sa do výzvy zapojili tieto poviedky:
Peter – Remeselník
Limbo – Strieborná dýka
Dretnoth – (Nezmyselne príliš mocný mág) Too much ridiculously OP Mage
Ako sme opísali v našich pravidlách, na odovzdanie hlasu majú naši čitatelia 14 dní od publikovania danej poviedky. To do budúcnosti znamená, že poviedky, ktoré budeme už pre mesiac október pridávať a publikovať priebežne, nebudú všetky publikované naraz, a teda bude na Vás ako čitateľoch, aby ste svoj hlas stále stihli pre Vášho favorita odovzdať včas.
Pre všetkých autorov a autorky, ktorí/é by sa výzvy chceli zúčastniť – stačí nahrať Vašu poviedku online cez funkciu Pridaj – Poviedku na webe scifi.sk a označiť pritom, že sa poviedkou zapájate do výzvy Fantastická poviedka. Poviedky budeme publikovať priebežne v danom mesiaci, v ktorom budú pridané. Viac informácií ale nájdete aj v článku o samotnej výzve.
Do písania, priatelia! ;)

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

Ďalšie články a poviedky v téme Fantastická poviedka

Hlasovanie o Fantastickú poviedku je tu!

Predstavujeme vám súťažné príspevky v novom kole výzvy Fantastická poviedka.

Poviedky prijaté do prvého kola výzvy Fantastická poviedka

Deadline na zasielanie poviedok do prvého kola našej výzvy sa včera naplnil. Na čo sa môžete tešiť?

Vyhlásenie výzvy Fantastická poviedka

Fantastická poviedka je znova tu s o čosi zaujímavejšími pravidlami a cenami. Tak čo, trúfate si?

Hlasuj aj ty za Fantastickú poviedku mesiaca september

V rámci podpory nových (ale aj ostrieľaných) autorov fantastiky sme na scifi.sk spustili možnosť zapojiť sa do výzvy Fantastická poviedka. Túto výzvu budeme organizovať mesačne a v septembri sa o ňu uchádza trojica poviedok. Ktorá z nich je podľa vás tá fantastická?

Hľadá sa Fantastická poviedka

Pre poviedkových autorov a autorky tu máme jednu novú výzvu, ktorú spúšťame tento rok: môžu získať hviezdnu odmenu 50 eur, ak ich poviedka presvedčí o svojej kvalite najviac čitateľov v ľudovom hlasovaní. Samozrejme, výzvy má niekoľko formálnych podmienok, ale nie je to nič, čo by ste nezvládli. Takže – hor sa do písania!