Magazín - Novinky

Síce už máme po Tom, ale na strieborné plátna si už brúsi zuby adaptácia ďalšieho Kingovho románu Doctor Sleep. Fanúšikovia vedia, že ide o pokračovanie kultového The Shining. Otázkou však ostáva, na ktoré Osvietenie nový film nadviaže, to Kingove alebo to Kubrickove? Tu je vyjadrenie tvorcov prebraté z portálu io9.

14.09.2019 10:02 J.Niničová Magazín - Novinky 0

Čarodej Zememorí od Ursuly K. Le Guin sa konečne dočká seriálového spracovania, aké si zaslúži.

Povedzme si úprimne, nestáva sa často, že by niekto natočil naozaj kvalitný film o vlkolakoch – a už tobôž nie podaný zaujímavým spôsobom. No zdá sa, že Guillermo del Toro zas a znova prichádza ako rytier na bielom koni, pripravený konať hrdinské kinematografické počiny. Režisér stojaci za Podobou vody (2017) bude spolupracovať s režisérkou Issou Lópezovou na jej novom projekte, ktorý pracovne opisujú ako westernové vlkolačie fantasy.

Deadline na zasielanie poviedok do prvého kola našej výzvy sa včera naplnil. Na čo sa môžete tešiť?

01.09.2019 10:07 B.T. Niromwell Magazín - Novinky 2

Fanúšikovia Neila Gaimana, tešte sa! Oceán na konci uličky sa dočká novej ilustrovanej edície, na ktorej sa podieľala Elise Hurst

Doomtrooper je kartová zberateľská hra zasadená do univerza Mutant Chronicles, ktorá sa na Slovensku objavila popri Magicu už v roku 1995. Po minuloročnom úspešnom Kickstarteri sa dočkala aj elektronického spracovania. To je práve voľne dostupné v beta verzii.

Odborník na Tolkiena o novom seriáli prezradil,, že Tolkien Estate nepovolilo prácu s tematikou z Jacksonových filmov .

The Boys hlásia návrat, no v podstate ani nikdy neodišli.

15.08.2019 9:32 J.Niničová Magazín - Novinky 0