Diskusia 3/3: Poviedky prijaté do výzvy Fantastická poviedka - Šieste (anonymné) kolo - hlasovanie do zajtra

Filmová história scifi

Diskusia

Terry Chrapúňzel
Ja Satamarangu do súťaže nedarujem, lebo vesmír funguje tak, že keď sa človek jednej Satamarangy nezištne zbaví, pristanú mu za pár dní v poštovej schránke dve nové Satamarangy :3
17.01.2022
Veles
No, hlasovanie by malo byť uzatvorené ak sa nemýlim, tak si idem tipnúť :D Na prvom mieste je podľa mňa Veľký deň, myslím si že tá poviedka v tomto kole nemá konkurenciu. Na druhom a treťom mieste tipujem Opravdové hrdinství? a Záhradu modrého muža, možno ešte Najdôležitejší zápas.
Inak môžeme tipovať autorov tu v komentároch?
16.02.2022
B.T. Niromwell
Môžete:) Ďakujemza rozprúdenie diskusie, už máme aj FB event! A pre všetkých, ak tipujete súťažne, tak poprosím buď jedného, víťaza alebo Top3.
16.02.2022
Veles
Tak si skúsim teda tipnúť aj nejakých tých autorov :D Najviac som si istý s autorstvom pri Záhrade a Opravdovom hrdinství, tam to tipujem na Lukáša a Luciu. Jeden prsteň je podľa mňa od Grimbura. Goran sa musel toto kolo dobre schovať, ale možno napísal Najdôležitejší zápas? A myslím si že ma v tomto kole tak trochu Writer napodobnila (nič v zlom :D ), a poslala nie jednu, ale dve poviedky, a to Slávku a Veľkú horu. Tablety by som tipoval možno na Ama_rillu. Zvyšok radšej nebudem tipovať :D
16.02.2022
Goran
1. Veľký deň 2. Opravdové hrdinství? 3. Zosnovali sme to takto...
17.02.2022
ama_rilla
Podľa mňa je víťazom Veľký deň. Nebyť tej českej poviedky, tipla by som si Lucku ako autorku tohto dielka. Ale asi to bude niekto iný. Autorstvo ostatných tipujem nasledovne : Čarodejník- Drethnot, Úmrtiny - Veles, Záhrada - Lukáš, Veľká hora - Writer... A viac neviem. Ešte mi napadlo že Slavku možno napísal Zlodejisnov.
20.02.2022
8HitBoy
Tak ako... už ste ready?! Lebo ja veru nie.
21.02.2022
Goran
vždy připraven ;)
21.02.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.