ama_rilla

*

Info

Prezývka amarilla
Web:
Členom scifi.sk: 2 roky
Naposledy online: 6.06.2024
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 254
Články: 0
Poviedky: 12

Zbierka - ponúka

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Což takhle dát si guláš
Tiež mi vadil prítomný čas, v ktorom je poviedka napísaná. Nie som si istá, či autor chcel písať vážnu poviedku, alebo humornú, pre mňa scény vyznievali skôr druhým spôsobom. Poviedka je ale napísaná dobre, dej plynie, niektoré vety sú ozaj podarené. Problémom sú hlavne nelogickosti v deji. Pre mňa je absolútne neuveritelne, ze dvaja hrdinovia v zúfalej situacii majú k dispozícii destinaciu, kde je nádej, že bude jedlo, a plnú nádrž a oni ostanú v bytovke, kde žerú ľudí...no, tomu uveriť neviem.
20.05.2024 21:02:56

Gluovia
Tak sa mi asi po týždni podarilo túto poviedku dočítať. Každopádne mi nie je veľmi jasne čo sa stalo. Mala som z nej dojem, že v autorovej predstave to pekne všetko zaklaplo, ale pre mňa ako čitateľa to bolo náročné čítanie. Bol to pre mňa taky filozofický zážitok, v niečom, čo mi nie je úplne jasné, sa mi to aj páčilo. Premýšľam nad tým, ze co sa vlastne na záver stalo. Vrátili sa teda do jedného zo svojich životov, kde boli spolu a potom nastalo nejaké zničenie sveta ,ktoré ich uvrhlo do formy, v ktorej boli v úvode príbehu?
13.05.2024 19:11:13

Záchrana
Osobne si myslím, že v čase nedostatku jedla by bolo väčšine ľudí jedno kam zmizla časť populácie. Keď ide o prežitie, hodnoty sa dosť menia :D
08.05.2024 23:14:50

Bez slov
Táto poviedka patrí do kategórie skončilo to skôr ako to začalo:D mala som pomerne problém sa nejako vžiť do zvieracieho hrdinu. Nie je mi jasné, kde sa to odohrávalo, čo to bol za svet, prečo zvieratá verili, že (asi) ľudia sú démoni a prečo nakoniec teda sa k nim správali ľudia priateľsky. Koniec s osvojením jazyka mi prišiel tiež taký pomerne zvláštny. Nápadu by pomohlo viac aa venovať budovaniu deja, takto to bol len nejaký útržok, rozpracovaný nápad.
08.05.2024 23:08:56

Jemné umenie betelgeuzských majstrov asasínov
Z tejto poviedky som dosť zmätená. Autor mal v hlave asi dosť obšírny nápad ale z tých všetkých detailov som pomerne stratená. Vlastne sa mi zdá, že som to veľmi ani nepochopila ten záver.
06.05.2024 19:38:40

Minirecenzie

ama_rilla ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

ama_rilla ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Kala

Dievča, ktoré sa muselo vrátiť domov.

7 komentárov

Daj nám trochu času

Neponáhľaj sa tak.

7 komentárov

Raz ťa nájdem

Po skončení intergalaktickej vojny v roku 2256 vznikla pátracia jednotka SPES. Jej úlohou bolo zachraňovať pozemšťanov zo zóny konfliktu. Jednotka mala za cieľ riešiť prípadné strety mierovou cestou.

11 komentárov

Produkt

Ana má v živote len jeden sen - byť bohatá a mať sa dobre. No čas je neúprosný súper a jej sa míňajú dni. Má šancu uspieť v tomto závode?

2 komentárov

Dievčatko

PnP

6 komentárov

Čas

PnP

3 komentárov