ama_rilla

*

Info

Prezývka amarilla
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 11.09.2022
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 189
Články: 0
Poviedky: 7

Zbierka - ponúka

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Plášť a tma
Tiež mi to pripomína predošlú poviedku o Popoluške, ale tá mi prišla narozdiel od tejto viac vtipná a viac ma bavila. Mala som z počiatku dojem, že pôjde o akúsi paródiu, vtipné dielko, no nakoniec sa to obrátilo na krvák. Veľmi mi to nesedelo popravde. Možno keby poviedka ostala v rovine humornej, bolo by to lepšie.
10.09.2022 22:31:38

Deti lesa
Pripájam sa k Velesovi, ozaj to bolo trochu krátke a všetko sa udialo akosi prirýchlo. Navyše mi prišlo trochu neadekvátne, že hlavní hrdinovia boli zavraždení kvôli tomu, že poškodili strom... Ten koniec som pochopila, že to bol Jason (?), ale možno som to nepochopila správne.
08.09.2022 22:42:58

Z čoho sa vlastne vyrába mydlo?
Pripájam sa, poviedka je napísaná veľmi dobre, vtiahla ma do deja, máš dobrý rozprávačský štýl. Ale všetko sa to udeje prirýchlo, čakala som viac, nejaké väčšie tajomstvo, zvrat.
05.09.2022 15:12:56

Od Lucie po Luciu
Príbeh sa mi veľmi páčil, dobre sa čítal, je pútavý. Problém mám ale s tým, že je zase výsek nejakého väčšieho deja a na konci vlastne nedôjde k uspokojivému záveru. Na záver mám dojem, že som prečítala jednu kapitolu a teraz neviem, čo bude ďalej. Škoda.
03.09.2022 17:55:44

Prétoriánova česť
Myslím, že autor vykreslil zaujímavý nápad na svet, ale príde mi to tak, že sme sa toho dozvedeli dosť málo. Vieme, že sú v ňom ľudia nejako manipulovaní, cisár je zlý muž, no toto všetko sa dozvedáme len skrz pohľad priateľa hlavného hrdinu. Chýba mi tam nejaké postupné odhaľovanie hlavným hrdinom, chýba mi tam to, aby sme skutočnosti zisťovali skrz hlavného hrdinu a jeho zážitok a nie tak, že nám to ktosi len prerozpráva. Ten prerod som veľmi ani pochopila, nič moc mu nenaznačovalo. Takisto niektoré dialógy na mňa pôsobili umelo. Silnejšou stránkou poviedky sú skôr opisné časti a svižný dej.
02.09.2022 20:15:17

Minirecenzie

ama_rilla ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

ama_rilla ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Dievčatko

PnP

6 komentárov

Čas

PnP

3 komentárov

Čas zúčtovania

Nezáleží na tom, ako rýchlo utekáš, tvoj tieň pobeží za tebou.

14 komentárov

Pomsta elfov

Deň zúčtovania konečne nastal.

4 komentárov

Muž, ktorý sa zapísal do Veľkých novodobých dejín

August Salvera bol muž činu. A rozumu. No rozhodne to nebol muž citov.

14 komentárov

Poviedky Aarona Marsa

Kto si niekedy prečítal jednu z Aaronových poviedok, musel uznať, že majú niečo do seba. Akoby z nich prehovárali hlasy postáv, o ktorých písal, akoby boli ozajstné, ozaj cítili a prežívali svoje osud...

5 komentárov