ama_rilla

*

Info

Prezývka amarilla
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 7.02.2023
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 202
Články: 0
Poviedky: 9

Zbierka - ponúka

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

ama_rilla ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Prekliata
Pripájam sa ku komentárom vyššie. Poviedka mala dobrý nápad, niektoré situacie boli zaujímavé - prepad obete. Mne to ale prišlo, že je to všetko také z rýchlika, raz -dva sa dozvedela, že je čarodejnica, potom zase celý prepad bol prirýchly. Trošku spomaľ, povedz nám viac o postavách a ich motiváciach, trosku nám povedz aj o svete, kde žijú.
26.01.2023 11:06:03

Príbeh
Chýba mi v poviedke nejaká pointa. Dozvedeli sme sa akurát zvláštny príbeh, ktorý dostal hlavného hrdinu tam, kde je, ale chýba mi tam nejaké vysvetlenie, dôvod... Celkovo ten príbeh pre mňa nema emóciu, veľa priestoru je venovaného posteľovým scénam - ten by sa dal využiť inak. Ani by mi tak nevadila, že si si v závere vybral dúhu ako tvorkyňu a ničiteľku svetov, no chýba mi tak nejaký hlbší príbeh... niečo, prečo by som mala chcieť fandiť hrdinom, súcitiť s nimi...
14.01.2023 22:51:47

Nikdy, nikdy, nikdy sa nevzdávaj!
Poviedka sa mi veľmi páčila, obzvlášť historka z partizánskych čias a opis, ako dedo prvýkrát uvidel smrtku. Takisto aj opis scény obchodu so smrtkou bol veľmi dobrý, veru som si ani ja nebola istá, či ho ten dedko nechce vymeniť za svoj život. Poviedku som hodnotila vysoko a verím, že ma šancu zvíťaziť v tomto kole.
13.01.2023 13:31:55

Rayovo peklo
Páčil sa mi nápad s prenesením hlavnej postavy do hry. Akurát podľa mňa sa minul účinku, lebo v poviedke sa toho stalo pomerne veľa (zistenie, že je hlavná postava v hre, že Aida je čarodejnica, útek na druhý koniec sveta) a k záverom sme sa dostali prirýchlo, autor nám ich skratka vysvetlil. Mne ako čitateľke chýbalo napätie, možnosť všímať si náznaky, hľadať pravdu. Presne z dôvodu uponáhľanosti príbeh vo mne nedokázal vyvolať potrebné emócie... do budúcna by som si na autorovom mieste vybrala jeden námet a ten viac rozpracovala.
10.01.2023 11:23:54

Fantastická poviedka - piate (neanonymné) kolo roku 2022 - bodujte do konca mesiaca!
Za mňa: 1. Vstať z popola, 2. Štyria muži, jeden príbeh a 3. neviem :D
17.11.2022 16:32:18

Minirecenzie

ama_rilla ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

ama_rilla ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Produkt

Ana má v živote len jeden sen - byť bohatá a mať sa dobre. No čas je neúprosný súper a jej sa míňajú dni. Má šancu uspieť v tomto závode?

2 komentárov

Dievčatko

PnP

6 komentárov

Čas

PnP

3 komentárov

Čas zúčtovania

Nezáleží na tom, ako rýchlo utekáš, tvoj tieň pobeží za tebou.

15 komentárov

Dar

,,Naděje prostě není optimismus. Není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu, jak to dopadne." (V.H.)

13 komentárov

Pomsta elfov

Deň zúčtovania konečne nastal.

4 komentárov