Poviedky na počkanie I.

SARS tento týždeň predstavil nový literárny projekt, ktorý spúšťame – a to Poviedky na počkanie, čo je literárna hra, do ktorej sa môžu zapojiť ako začínajúci autori, tak aj ostrieľaní harcovníci a harcovníčky. Ešte jedna výhoda: netrvá viac ako hodinu!
Filmová história scifi
Poviedky na počkanie - Reklamné - Ilustračný obrázok
Poviedky na počkanie - Reklamné - Ilustračný obrázok Disclaimer
Ako hra priebieha?
Zadaním témy sa spúšťa časomiera. Tá odmeriava čas 1 hodiny, počas ktorej majú všetci, kto sa tejto literárnej hry chcú zúčastniť, možnosť napísať poviedku na túto vopred zadanú tému a uploadnúť ju na scifi.sk. Moderátori scifi.sk následne poviedky zozbierajú a budú ich publikovať na servere, čím umožnia každému, aby si mohol prečítať diela všetkých hráčov hry.
Pravidlá hry:
- Rozsah poviedky nie je obmedzený, je na vás, aby ste si premysleli, aký dlhý čas potrebujete na štrukturalizovanie príbehu, písanie, eventuálne prepisovanie a opravy.
- Čas na písanie poviedky je 1 hodina a začína publikovaním témy poviedky.
- Záver písania poviedok bude o hodinu neskôr, no dáme vám aj 15 minút na pridanie vášho dielka do systému, takže budete mať trochu času sa prihlásiť na scifi.sk, následne poviedku uploadnuť.
Hodnotenie:
- Hodnotiť poviedky majú možnosť čitatelia prostredníctvom hodnotiaceho systému u nás, ktorý sa nachádza na spodku danej poviedky – teda od počtom bodov od 1 (najhoršie) do 10 (najlepšie).
Takže dnes to bude vyzerať následovne:
Štart: 16:00 hod.
Koniec: 17:00 hod.
Moment, kedy musí byť najneskôr poviedka pridaná online: 17:15 hod.
Link na uploadovanie: Pridaj poviedku
A posledné, na čo asi najviac čakáte, pretože týmto sa to všetko začne...
Téma:
„Bod, z ktorého niet návratu“.
Prajeme príjemné, ničím nerušené písanie!
P.S. Keďže som dnes do večera mimo compu, budem poviedky publikovať až neskôr večer, okolo 21 hod. Vďaka za porozumenie! ;)

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Juraj Búry
done :D
22.09.2013
jurinko
Je to tam :-)
22.09.2013
Culter
Je 16:58 a keďže to gašparko pekne natrel drakovi v bábkovom divadle, nestihol som termín. Takže som sa ocitol v bode, z ktorého niet návratu, Keďže to ale nie je sci fi, azda nabudúce... :)
22.09.2013
Monika Kandriková
Aj moja - možno sa podarilo Tribble -lebo snaha bola, ale redakčný systém nepočíta slová:D Slovko či dve navyše by nebol problém odstrániť. :D
22.09.2013
mayo
lol, tiez som bol v babkovom divadle (jack a fazula, kde to jack natrel obrovi). ozaj, tema je vyborna. prva asociacia = horizont udalosti ;)
22.09.2013
William Cody
Woow... víkend mimo a aké novinky ma tu hneď prekvapia :D... Super nápad... No idem čítať :D..
23.09.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB