Juraj Búry

Mám veľa čiernych vlasov, kocúra a plyšového pavúka. Väčšinou sa mocem v Nitre, alebo po kopcoch a hradoch. Strašne rád sa hrám, čítam a pozerám a potom o tom premýšľam. Pôsobím mladší ako v skutočnosti som.

Info

Prezývka lox
Web: http://www.jurajbury.blogspot.com
Členom scifi.sk: 8 rokov
Naposledy online: 19.01.2019
E-mail: jurajbury@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 1
Ponúka / Hľadá: 0 / 1
Komentáre: 247
Články: 123
Poviedky: 5

Zbierka - ponúka

Zbierka - hľadá

Pathfinder Roleplaying Game

Pathfinder Roleplaying Game

Zbierka - najnovšie

Comics Salon & IstroCon 2018

Comics Salon & IstroCon 2018

Diskusia

Pocit úžasu Jurka Malíčka (máj 2018)
Adhara: nepodstatné detaily, efekty filmu, bez ktorých by filmy bola nuda. Keby si takto uvažovala aj o svojich príbehoch (a našla mieru) hned by sa lepšie čítali :)
30.05.2018 08:39:29

Pocit úžasu Jurka Malíčka (apríl 2018)
bol to geekfest. odišli sme, lebo tá prednáška bola hrozná a banálna. mladíka si aj ja pamätám, viem že som sa nezapájal a potom som sa vytratil. ságu som totiž ešte nečítal.
24.04.2018 22:40:02

Minirecenzie

Na oko je to desivé a prvých pár hier bez skúseného "pathfinderáka" môže byť peklo, ale spravte pár domácich výnimiek z pravidiel, zožente si dobrú partiu a PF je potom dokonalý systém, pre každého pre koho je "game" dôležitejšie ako "role play"
Strašne zlé. Nelogické deravé, klišeoidné, predvídateľné, nudné. Ako obrázky a vybrané scénky a soundtrack super, ale zvyšok, prepojenia ...nula bodov. Možno chceli mať z toho divný, temný a zvrátený (humorne zvrátený) akčný film, ale vyšla z toho retardovaná, vykastrovaná, ľahko strávitelná verzia pre pubertiakov, ktorým "nikto nerozumie": Videoklip k dobrému playlistu.
Pilot: Je to definitívne, pomyslené opraty žánru prebrala nová generácia a mainstream. Mne to neva, môj pocit výnimočnosti nečerpá z toho že som fanúšik periférnych žánrov. Preto mi ani neva dokanlý makeup účastníkov (aspoň je na čo sa dívať, nebehajú nám tam ohavy) tejto kombinácie Pána múch a Lost. "Verneovci" súce budú škrípať zubami, ale "Wellsovci" budú spokojný (akože sociálna téma a tak). Každopádne hodnotiť ešte nejdem, na to je čas. Prvý diel bol len taký úvod. Uvidíme čo prinesie zvyšok série. Ale nápad to má dobrý, takže pri tom vydržím. A hlavne tie dve baby sú k zožraniu...

Poviedky

Poviedka na počkanie
17.10.2013 16:29 Juraj Búry scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Vedec na výlete do neznáma.
1.09.2013 Juraj Búry scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
V stredovekom Japonsku sa deje niečo hrozivé. Súťažný text zo súťaže Ohnivé pero, námet Marek Čabák.
11.02.2013 9:00 Juraj Búry a Marek Čabák scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Ľudstvu sa podarilo postaviť obrovskú Hviezdnu bránu a teraz do nej vysiela prvú živú posádku. Skupina odvážlivcov má dokončiť svoju cestu v Hadej hmlovine, no namiesto toho stroskotajú na neznámej planéte...
31.01.2013 23:30 Juraj Búry scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
"Chcel som byť najlepší..."
7.07.2012 Juraj Búry scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky