Operace Petragun (2023)

Prišiel čas spojiť sily. Na konci vesmíru sa nachádza mocná civilizácia, ktorá vedie so Spoločenstvom dlhú a tvrdú vojnu a formujúce sa ľudské légie si potrebujú získať svoje miesto na slnku a ukázať, že môžu byť platné v boji. Plukovník Batista a kapitán Moravec sa preto rozhodnú pre riskantnú akci...

Info

Slov. názov Operace Petragun
Orig. názov Operace Petragun
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Prišiel čas spojiť sily. Na konci vesmíru sa nachádza mocná civilizácia, ktorá vedie so Spoločenstvom dlhú a tvrdú vojnu a formujúce sa ľudské légie si potrebujú získať svoje miesto na slnku a ukázať, že môžu byť platné v boji. Plukovník Batista a kapitán Moravec sa preto rozhodnú pre riskantnú akciu v mieste, kde to enlili najmenej čakajú. Stávky sú totiž sakramentsky vysoké. Vie to aj Červený vrabčiak, ktorého tajomstvo bude na čase rozlúsknuť. A tiež vymiešať pár naozaj dobrých drinkov. Posádku Kraksny čaká tvrdá práca a opätovné stretnutie s petragunom, tancom, ktorý je vraj starý ako vesmír sám.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Knihy mesiaca: február 2023

Rok 2023 sa postupne rozbieha a spolu s ním i vydavateľstvá. Výber z tých najzaujímavejších žánrových kníh a komiksov prinášame v nasledujúcom zozname :)

0 komentárov

Ukážka: František Kotleta - Operace Petragun

Ukážka zo siedmej časti série Legie, tentoraz s názvom Operace Petragun

0 komentárov