Pád Hyperionu (1990)

Priame pokračovanie románu Hyperion, v ktorom sa autor vracia do ďalekej budúcnosti na planétu Hyperion, kde sa otvárajú tajomné Hrobky Času. Tajomstvo, ktoré sa v nich ukrýva, odhalí, že nič v celom vesmíre nebude také ako predtým.

Info

Slov. názov Pád Hyperionu
Orig. názov The Fall of Hyperion
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Priame pokračovanie románu Hyperion, v ktorom sa autor vracia do ďalekej budúcnosti na planétu Hyperion, kde sa otvárajú tajomné Hrobky Času. Tajomstvo, ktoré sa v nich ukrýva, odhalí, že nič v celom vesmíre nebude také ako predtým.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

100+ robotov v science fiction! (5/5)

Dočkali sme sa! Prinášame posledný diel robotickej série. Za tie dva týždne, čo sme so sériou článkov začali, sme vás zoznámili s vyše stovkou robotov, androidov a kyborgov najrôznejších druhov, osob...

1 komentárov

Knižná beseda s Laserom

V utorok sa konalo ďalšie z pravidelných stretnutí fanúšikova fantastickej literatúry, ktoré organizuje kníhkupectvo Funtastic. Tentokrát s redaktorom z vydavateľstva Laser. A my sme boli pri tom!

0 komentárov

Kantos Hyperionu

Simmonsove opus magnum a možno jedna z najzásadnejších sci-fi ság 20. storočia, postmoderné sci-fi, ktoré sa vyrovnáva Dune či Nadácii s obrovskom komplexnosťou a záberom tém. To všetko je Kantos Hype...

3 komentárov

Obrázky

Ďalšie objekty v ságe