Avatar (2009)

Ochrnutý vojak je poslaný na vzdialený mesiac Pandora kde sa má zúčastniť unikátnej misie medzi tamojšími domorodými obyvateľmi. Postupne sa však zaplieta do konfliktu medzi svojimi rozkazmi a svetom, v ktorom našiel svoj nový domov.

Info

Slov. názov Avatar
Orig. názov Avatar
Hodnotenie 80 % (1 hodnotení)
Anotácia Ochrnutý vojak je poslaný na vzdialený mesiac Pandora kde sa má zúčastniť unikátnej misie medzi tamojšími domorodými obyvateľmi. Postupne sa však zaplieta do konfliktu medzi svojimi rozkazmi a svetom, v ktorom našiel svoj nový domov.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Jake Sully Sam Worthington
Dr. Grace Augustine Sigourney Weaver
Trudy Chacon Michelle Rodriguez
Neytiri Zoe Saldana
Jarná súťaž o knižné balíčky

Minirecenzie

Aldeberan @Aldeberan 31.10.2018 13:24:46
8
Veľký megahit roku 2008! Avator zarobil miliardu predtým, než bolo úplne bežné, že nejaká marvelovka či iná disneyovka zarobí miliardu aspoň raz za rok. Príbeh je v podstate Pocahontas na mimozemskej planéte. Vizuálne Camerov využil CGI k tomu, aby nám ponúkol fantastickú víziu mimozemského života, ktorý je však vlastne len trochu farebnejšia verzia života zemského a imaginácii priemernej Space Opery nesiaha ani po členky. Kvôli tomuto filmu sa ľudia maľovali na modro a behali po lese, no z nejakého dôvodu to trvalo iba rok a potom ich to prešlo. Asi sa z nich stali bronies. Plus jeden bod navyše za jediné mne známe vyobrazenie vesmírnej lode s termálnymi radiátormi.
Michael @erwinQ0 16.07.2010 12:00:26
10

Videá

Fan video - Všetko zlé z Avatara
Trailer - Extended
Trailer

Ďalšie objekty v ságe