Cameron pripravuje Avatar 2

James Cameron pripravuje pokračovanie Avatara.
2% 2021
Úspešný režisér James Cameron nastolil latku 3-D filmov jeho dielom Avatar veľmi vysoko. Tento počin je možné poronať s Georgom Lucasom, ktorý v ságe Hiezdne vojny nastolil nový smer vo využití počítačovej grafiky vo filmovom priemysle. Práve Avatar je totiž míľnikom, ktorý prináša nie len technológiu (ako inak opäť počítačovú) ale ukazuje, že 3-D technológia sa dá použiť nie len v animovaných filmoch ako Ice Age 3, ale aj v "čisto" hraných filmoch. Práve v jednom rozhovore o 3-D filmoch spomenul, že prípravy na pokračovanie Avatara budú trvať o rok a pol menej ako tomu bolo pri prvom filme, a že dátum premiéry tohto filmu sa dozvieme čoskoro. Len pre upresnenie, celkový čas odhaduje Cameron na tri roky, takže Avatara 2 skôr ako v roku 2014 nečakajme. To sa asi skôr dočkáme pokračovania Hiezdnych vojen, veď ani Lucas nezaháľa, či?

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

SARS
Tak to sa dalo čakať, inak pripomenulo mi to jedno videjko na júťjube: http://www.youtube.com/watch?v =rkDQttVdSks
14.05.2010

Stano Lacko
SARS tak to video je bomba, uz sa tesim na novu verziu scifi.sk, kde bude sekcia videi ;-)
14.05.2010

Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
Lucas, kua ! Už nie sú deväťdesiate roky, aby sme stále komolili cudzincom mená... A je tam ešte zopár zbytočných preklepov. Prečo je na tejto stránke ešte aj v oficiálnych článkoch stále toľko chýb. Chlapi, nechcem pôsobiť nasrdene, ale mali by sme už byť na seba prísnejší, čo sa pravopisu týka, a skončiť s amatérizmom. Ten zbytočne znehodnocuje celkom dobrý imidž, ktorý si táto stránka za tie roky vypracovala.
15.05.2010

Stano Lacko
Ved aj preto mame toto forum, je to opravene. Dikes!
16.05.2010

Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
No OK, Stano. Prepáč, že som sa nechal trocha uniesť. To ten predštátnicový stres. :-)) :-P
16.05.2010

Aldeberan
je niekde nejaký návod na pridávanie noviniek? ako vložiť video, obrázok apod...
17.05.2010

Stano Lacko
Peter: Nie Nie, to nebola kritika! Ja som konecne rad, ze niekto cez komentare upozornil na takuto banalnu chybu, len tak dalej!!!
17.05.2010

Stano Lacko
Aldebaran: Zial nie je, ale mozes to pridat tak, ze na titulke pri spacenews kliknes na pridaj a mozes pridat text spray, s tym, ze ked tam chces nejake obrazky, tak pridaj url na miesto kde ma byt obrazok a url videa ak ide o video, momentalne su podporovane len youtube.
17.05.2010

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2009)

Avatar