Diskusia 1/1: F*ck, medvede a atomovka

Podporte scifi.sk

Diskusia

Martin Chabada
Guliver 21. storočia.
Vynikajúca prvá veta a aj zopár ďalších vtípkov texte. Je to, samozrejme, úlet, ktorý by si určite zaslúžil miesto v pripravovanom Bizzaro zborníku Hydry (ale neviem, či ho zoberú, keď už bol text publikovaný). Hlboké myšlienky sa tu nájsť síce nedajú, ale aj o tom je fantastika.
Tipujem, že to napísal Veles.
02.05.2024
BlackTom
Originálne a vtipné.
Chvíľu som sa bál, že pôjde len o akúsi prvoplánovú vulgárnosť bez štipky humoru, ale čím ďalej som čítal, tým viac sa mi úsmev rozširoval :))
Super!
02.05.2024
Veles
Ja som na tom presne naopak ako Tom. Zo začiatku ma to bavilo, ale ku koncu som sa nudil, už to moc tlačilo na pílu. Trochu mi tam nesedeli tí úplne pokojne reagujúci policajti, ale je to bizár, tak to nebudem príliš riešiť.
@Martin, myslím že do Hydry to už nemôže ísť, keď je to raz zverejnené. A ja mám iný bizár pripravený :)
03.05.2024
ama_rilla
Bizár to teda bol, zo začiatku príjemný a osviežujúci, ale časom u mňa vtip prestal fungovať. Čakala by som asi nejaký zvrat, vyvrcholenie príbehu.
06.05.2024
Hieronymus
Toto je úlet ako prasa. Vôbec mi to nesadlo, čo neznamená, že je poviedka zlá, len nie som cieľovka. Toto je niečo, čo buď sadne, alebo nie.
Jediné, čo mi tak napadlo je otázka prečo vedec hovorí ako buran, ale to bol asi zámer.
06.05.2024
MartinB
Bol to bizar. Mozno to trochu tlacilo na pilu viac ako by malo, ale podobne poviedky mam rad, cize ok. Ako autora tipujem Velesa.
08.05.2024
Scarecrow
Pre mňa zo začiatku vtipné, potom menej. Ako už spomínali aj ostatní, prišlo mi to na záver silené. No každý máme iný vkus na humor :)
15.05.2024

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.