Ray Janonoff

Pokiaľ si pamätám, písal som vždy. Dnes to už nie je hrozné, hoci zďaleka nie dobré. Preto som tu.

Info

Prezývka rayjanonoff
Web:
Členom scifi.sk: 69 dní
Naposledy online: 2.07.2022
E-mail: rayjanonoff@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 26
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Ray Janonoff ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Ray Janonoff ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Ray Janonoff ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Poviedky prijaté do výzvy Fantastická poviedka - druhé neanonymné kolo roku 2022
Tuším, aká bude odpoveď, napriek tomu sa spýtam - moja poviedka hlásila znaky mimo rozsah, hoci word bol v limite. Dal som ju ako nesúťažnú s popisom vo vyjadrení autora. Stratila sa, alebo ma word oklamal a znakov je tam viac?
01.07.2022 16:43:29

Posledné knieža
Výborné čítanie. Páčilo sa mi, že Tarysa, hoci je v situácii buď/alebo, vlastne vôbec nerozberá možnosť, že to nevyjde, proste ide ďalej za spôsobom ako vyhrať. Práve tá motivácia, že si nevie predstaviť inú možnosť je podľa mňa dostatočná. Pointa bola super. Mimo toho, čo bolo spomenuté vyššie mám jediné drobné výhrady voči jazyku, občas som mal pocit, že je až nasilu archaický - napríklad použiť slovo "komnaty" v hostinci, ktorý je opísaný ako pajzel, mi príde práve nasilu, len aby sa nepoužili hoci obyčajné "izby".
26.06.2022 16:19:57

Prechádzka
Ktosi tu má rád zbrane:) Až na (SA vz. 58) sa mi k nim páčilo všetko, tu si mohol pokojne napísať "päťdesiatosmičku, vzor päťdesiatosem" a nedávať zbytočne Kosu s vysvetlením, ak vieš, že tú prezývku nepozná zas tak veľa ľudí. Alebo ju použiť, nevysvetľovať a naviesť čitateľa synonymom neskôr. Každopádne, to je len detail od niekoho, kto má tiež rád zbrane, inak boli tieto pasáže fajn. Zvyšok mal svoje chyby, ako už Olex spomínala, gramatika (ý/í), niekde tuším chýbali aj bodky. Trochu ma rušili opakujúce sa slová, niektoré asi nespisovné (v kľači?). Verím, že z tohto sveta máš aj pokračovanie, pretože si ich viem predstaviť hneď niekoľko.
26.06.2022 15:15:26

Posledná bitka
Pokračovacie NePlánujem, uvidím, čo témy prinesú. RH-svet má aj bez nich až priveľa príbehov, ktoré nie je čas spísať... napríklad o dvoch rytieroch v čiernej zbroji:)
29.05.2022 14:34:06

Program
Tak a teraz už môžem priznať, že to čítam niekoľkýkrát dokola a čosi mi uniká - a nebudem jediný :D Ale vyvoláva to u mňa pocit a to sa počíta.
29.05.2022 14:14:57

Minirecenzie

Ray Janonoff ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Ray Janonoff ešte nepridal žiadnu spacenews.