Diskusia 1/1: Rastlina izbová

Filmová história scifi

Diskusia

MartinB
Ten koniec - to bola Tina ten Groot? Ak áno, chýbalo mi tam niečo mystické, prečo sa to vlastne stalo. A možno som to len nepochopil :)
25.02.2023
Veles
Ako bolo by dobré vysvetliť, ako sa to stalo, ale inak to malo celkom príjemnú atmosféru :!
25.02.2023
Ray Janonoff
Neznášam deadliny, hlavne tie hodinové:D
Áno, bola to Tina, vychádzal som z faktu, že niektoré bytosti v niektorých mytológiách zimujú v stromoch (víly, dryády tuším). Keď sa ochladilo, zmenila sa na rastlinu, keď sa zohriala, akoby prišla jar.
Lenže ona ako izbová bytosť do toho stavu nemala dôjsť nikdy, preto bola zmätená, v podstate netušila, že je niečo iné než človek.
Fakt nemám rád takto narýchlo:)
25.02.2023
Olex
Ahoj,
rozprávanie bolo ľahké a malo dobré tempo. Aj zaujímavý výber magickej premeny, len naozaj veľa toho zostalo v autorovej hlave nedopovedané.
26.02.2023
Arcey
Malo to dobrú atmosféru, ale ja som skôr čakal, že rastlina ju zjedla, ako to, že sa premenila. A možno by sa tam hodila poznámka, že sa nepremieňala vždy ale iba v nejakom čase, prípadne od nejakej udalosti ako keď Spidermana štipol pavúk.
26.02.2023
BaconBacon
Ten koniec som pochopil aj ja až z komentárov, avšak nevadí. Chápem, za hodinu a štvrť niečo vymyslieť, napísať, učesať nie je žiadna sranda. Poviedka sa čítala fajn. Odsýpala. Príbeh už s vysvetlením z komentárov som vnímal kompletnejšie, preto sa mi páčil asi viac, ako prvému čítajúcemu. Akurát som ešte nevidel také dievča, čo by zjedlo burger aj polovicu pizze len tak na posedenie :D
26.02.2023
MartinB
@Ray Janonoff, nevadí, toto je len taký tréning, jedna disciplína, treba skúšať a pomaly sa zlepšovať. Nabudúce to bude zas o niečo lepšie :)
26.02.2023
Ray Janonoff
@Arcey: Toto malo byť akože prvýkrát, čo sa premenila, spúšťač je zima. Samozrejme, mal som to napísať nejako tak, že je hrozná zima už večer a tak...
@BaconBacon: Také dievča zrejme ani neuvidíš, je to totiž fantasy:D Ale základ je v realite a líši sa možno štvrťkou pizze a pár hranolkami, čo zostanú:)
Ale ak to vezmem ako narážku, že ako polovičná rastlina potrebuje veľa živín... :)
27.02.2023
Martin Hlavňa
To, že sa zmenila na rastlinu som pochopil, ale veľmi mi tu ubieha logika. Rád by som vedel prečo sa zmenila na rastlinu, aj keď bola teda spúšťačom zima, v niečom musela byť príčina. Ale inak bola atmosféra fajn, páčilo sa mi, že to bolo z pohľadu sestry.... aj keď možno by som uvítal viac narážok na to, že sa s ňou niečo deje.
28.02.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.