Arcey

Info

Prezývka Arcey
Web: martin-tomcik.wz.cz
Členom scifi.sk: 9 rokov
Naposledy online: 1.09.2013
E-mail: martin.tomcik@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 93
Články: 1
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Arcey ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Arcey ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Arcey ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Spomienky
<pokračovanie> Ďalej, nápad, nie je zlý, ale je prvoplánový, skús sa s ním pohrať, nechať ho odležať a vrátiť sa k nemu neskôr a uvidíš, aké zmeny v ňom spravíš. Prajem veľa zdaru a nezabúdaj písať, písať a písať, iba tak sa zlepšíš, samozrejme ak máš chuť.
28.11.2011 15:30:58

Spomienky
Takže ak môžem, poradím aj ja ale asi sa budem iba opakovať. V prvom rade skús veľa čítať. Poviedky, knižky. Všimni si akú majú štruktúru, ako sú členené, ako sa oddeľujú odseky, priama reč. Skús si vyhľadať na stránke http://www.vimka.sk návod na odstránenie základných chýb. Je to tam celkom dobre opísané. Ďalej si všimni a zamysli sa nad jednotlivými opismi, charakteristikami, dejom, dialógmi. No a teraz sa idem opakovať: odseky sú zlé, takmer žiadne, písať o hrdinovi opačného pohlavia síce v mikropoviedke nie je zlé, ale skús písať hlavne o sebe, pretože o ženách, dievčatách poznáš oveľa viac ako o chlapoch, chalanoch aj keď sa nebavíme o skúsenostiach s nimi. Vždy je ťažké písať o niečo, do čoho sa sám autor nedokáže vžiť.
28.11.2011 15:30:12

Minirecenzie

Arcey ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Poviedky

Na prahu ochranného plota a cesty zastal muž v indigovom plášti a uprene pozoroval ťažký mechanizmus. Bol tak blízko, tak veľmi blízko toho prekliateho miesta... Strach ho ovládol. Srdce začalo prudko búšiť, zle sa mu dýchalo. Prečo práve on?
9.02.2011 Arcey scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Arcey Abana musí zachrániť tú, ktorej otca pripravil o život. Bude to mať ťažké, veľmi ťažké, pretože nie je jediný, kto chce s ňou spojiť puto osudu. Cesta, ktorá práve začína bude dlhá, plná nástrah, zrady, ale i priateľov. Na všetko však Arcey bude musieť byť sám. Je to jeho prísaha a nepriateľov je veľa.
30.10.2010 Arcey scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky