Martin Hlavňa

Každý autor vkladá do príbehu niečo jedinečné. Kúsok samého seba, obraz svojho vnútorného sveta.

Info

Prezývka martin.hlavna
Web:
Členom scifi.sk: 217 dní
Naposledy online: 11.11.2022
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 28
Články: 0
Poviedky: 4

Zbierka - ponúka

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

V zlom čase na správnom mieste
@Martin Ja sa na to pozerám ako na cvičenie a zábavu. Za hodinu samozrejme veľdielo nevznikne, ale môže sa zrodiť dobrý nápad a je to super na prekonanie autorského bloku :)
26.09.2022 12:41:22

V zlom čase na správnom mieste
@Marek To nárečie súvisí s tým, čo sa snažím aktuálne na svojom písaní zlepšiť a teda od seba odlíšiť jazyk rôznych postáv. Ale zaklínača a tamojšie nárečie trpaslíkov zbožňujem :) Nápady máš určite dobré zrejme z tejto poviedky spravím niečo dlhšie, takže možno niečo použijem :) @YaYa Veľmi som neriešil, že aké nárečie to má byť :D Bohužiaľ, žiadne neviem dostatočne dobre :D @all: Ďakujem za hodnotenia a spätnú väzbu.
26.09.2022 09:27:45

Takmer dokonalý svet
Osobne mi vadí tá premisa na začiatku - ten psychológ musel byť riadne neprofesionálny, keď sa na jej myšlienkach uškŕňal. Prečo k nemu vôbec išla, keď vedela, že ten svet je skutočný? Tam by mi sedelo skôr to, že sa do toho sveta kedysi dostala a teraz by si nebola istá, či to bola skutočnosť alebo nie a z toho by mala depresie. Potom by dávalo zmysel, že chodí k psychológovi. Rovnako na konci je svet už dokonalý, keď tam prišiel aj doktor... ale prečo? On zmenil, niečo svojou prítomnosťou, alebo malo ísť o lásku? Alebo len to, že sa o to miesto môže s niekým "deliť" a má istotu, že nie je jediná, čo tomu verí? Text samotný sa ale čítal dobre, nápad sa mi páči.
25.09.2022 18:22:16

Dedičstvo
Možno som sadista ale ježko sa mi páčil :D nieže by som mal radosť z mŕtveho zvieratka, ale bolo to úderné a šokujúce. Nie som si ale istý, či by malé dievča s úsmevom na tvári čakalo, kým na ňu zaprší ježko a vyšlo z toho pokojne :D
25.09.2022 18:07:19

Galaktická hrozba najvyššieho rozmeru
Text je super, odsýpa, vzťahy medzi postavami sa formujú... a tam je koniec :) Ako si sám poznamenal, je to skôr úvod - má však šmrnc a určite je to dobrý základ niečoho väčšieho. Mikropoviedky sa inak píšu ťažko aj mne.
25.09.2022 18:00:44

Minirecenzie

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Martin Hlavňa ešte nepridal žiadnu spacenews.