Diskusia 1/1: Nedeľné ráno

Filmová história scifi

Diskusia

Arcey
Spočiatku som tomu akosi nevedel prísť na chuť, ale ako text pokračoval, tak sa stal svižnejším a údernejším až prišlo finále. Pekné počítaničko. :)
24.09.2022
Olex
Ahoj,
v úvode sú tie „kópiové“ časti silné, sugestívne, myslím, že mnohí ľudia prežívajú to isté. Text poviedky sa dobre číta, je zmysluplný, oslovil ma. Ja by som uvítala, ak by bol dej podaný z pohľadu hlavnej hrdinky nie jej vnútorného hlasu, ktorý pôsobí neosobne. Časťami som mala pocit, že počúvam jednu z tých relaxačných kaziet. Chýbalo mi tam viac prvkov fantastiky.
24.09.2022
Marek Páperíčko Brenišin
Veľmi dobrý text :-) Ja osobne mám takéto miestami až psychedelické veci rád, len by to chcelo sa s tým viac pohrať. Ale to je klasický neduh PnP, takže určite text odlož, nechaj odležať a časom vyrastie ako tí zamatoví obri na peknú poviedku.
25.09.2022
Martin Hlavňa
Úctyhodný rozsah na PNP. Mne sa na rozdiel od Olex páči, že je to z pohľadu "vnútorného hlasu." "Ty rozprávanie" sa často nevidí a v tomto prípade to sadlo naozaj dobre.
25.09.2022
Magda Medvecká
Toto bol dosť experiment, v ktorom sa spojilo viacero vecí, nad ktorými som rozmýšľala posledných pár dní. Hlavne iné reality a liminal spaces, k čomu mi ten obrázok veľmi dobre nahral :D Ty rozprávača som tiež chcela nejakú dobu vyskúšať, ale moc mi to nevyhovuje. Neviem, či sa k tomu ešte vrátim. Najradšej mám 3. osobu :) Ale na takéto niečo trochu creepy a psychedelické sa mi to hodilo, nerozmýšľala som nad tým ako nad vnútorným hlasom hrdinky, ale ako nad takou pozorovateľkou, ktorá pozoruje aj rozkazuje, ale pritom hrdinke nechce zle.
26.09.2022
Joey Thorke
Tiež sa mi to páčilo, zároveň to na mňa pôsobí dojmom prvého draftu, ktorý ešte potrebuje doladiť. To písanie v druhej osobe je nevšedné a celkom dobre sa mi to čítalo. Taký prúd vedomia. Veľmi sa mi páčila aj myšlienka na konci (o kroku mimo cesty), ale po dočítaní poviedky mi napriek tomu ostal pocit, že som ju nepochopila.
26.09.2022
Monika Kandriková
Nejako sa neviem rozhodnúť, či bol význam tohto textu v konečnom dôsledku pozitívny alebo negatívny. V každom prípade bol napísaný solídne a ako nápad určite stojí za ďalšie spracovanie. :D :D Len do toho.
28.09.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.