Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 2 roky
Naposledy online: 20.04.2021
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 123
Články: 0
Poviedky: 21

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Jazero
Nie je to ani tak pokračovanie niečoho väčšieho, skôr je to z takého "sveta"? Už nejakú dobu rozmýšľam nad rozprávkami o princeznách vo vežiach a drakoch a drakobijcoch a drakobijkách. Takže to tak nejak zapadlo k tomu. :) Ja by som tiež rada vedela viac, ale trochu ztuha išlo dolaďovanie detailov. :/ Ak mi napadne, kto a prečo zaútočil na kráľa a aký vzťah bol medzi Pani a kráľom, tak sa možno pokúsim o dokončenie. :)
17.04.2021 23:34:18

Testament
V tých osobách/rodinných vzťahoch som sa trochu strácala, ale to je asi jediný nedostatok poviedky (a možno som len nepozorne čítala). Veľmi sa mi páčila atmosféra, pekné, jednoduché a dostatočné opisy prostredia a osôb, a bolo dosť zaujímavé sledovať, ako to plynulo vždy niekam inak, než som čakala, ale vlastne to stále dávalo zmysel. Dobre urobené :) A k ruke a kocúrovi ešte pridávam scénu so sudoku, ktorá bola asi moja top :D (Aj môžeme hádať, kam ukryla brošňu? ;) )
28.12.2020 00:27:26

Pracovný víkend
Páčilo sa mi to a chcem ešte nejaké pokračovanie, čo sa s tým robopsíkom stalo? Opravila ho? Pokazil ho? Bol to len sen? :O Ale čo sa mi páčilo úplne najviac: bolo tam strašne veľa technobabble, ktorému som nerozumela, ale bolo to napísané tak, že sa to čítalo veľmi dobre a mala som pocit, že tomu rozumiem. Takže za to veľká pochvala, lebo som si to dosť užila :)
28.12.2020 00:05:16

Šťastné a Krvavé!
To bol aký masaker :D Svižné, dobre sa čítalo, občas nejaké slovíčka ušli, ale v rámci textu sa to stratilo a síce mi prišla tá prvá zmena pohľadu divná, nakoniec to bolo dobre urobené. Len by ma zaujímalo, ako to fungovalo s tým Santom? ako prečo načo čo? :D
27.12.2020 23:49:05

Pohľadnica od tety Agnes
Tak to si ma veľmi potešil, lebo to bolo dosť ťažké písanie :´D začiatok som napísala asi 3x, menila to, koho to budú príbuzní, aby to nejako dávalo zmysel a koniec mi napadol asi 10 minút pred deadlinom. (Bol inšpirovaný rozprávkou, čo som včera pozerala, kde rodičia podpísali zmluvu s čertom, aby sa im narodilo dieťa :D ) Takže som veľmi rada, že to dokopy nejako dáva zmysel :)
27.12.2020 22:33:01

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Jazero

Mal to byť najšťastnejší deň jej života. Videla šťastné tváre rodičov, ktorých tiež obliekli do slávnostných šiat a nechali stál v prvom rade, tesne pod kráľovským trónom. (PNP)

9 komentárov

Nevesta hôr

Krčmu napĺňal jednoliaty hluk stolujúcich, prerušovaný len občasným hlasnejším štrngotom sklenených pohárov. Cez okná prebleskovala jasná obloha, po nočnom daždi ani známka. Ukazoval sa pekný deň.

13 komentárov