Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 21.12.2021
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 155
Články: 0
Poviedky: 29

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Klaus
Tá nadväznosť na predchádzajúcu pnp ma potešila, podľa mňa je to super nápad! :D Ale štýlovo mi to vôbec nesedí, príliš šialené na mňa. Aj keď by som rada videla, ako sa Santa a ten druhý len tak preháňajú vesmírom :)
18.12.2021 22:43:06

Uprostred lesa
Bol to trochu pokus, s takýmto nejakým rozprávačom by som chcela pracovať, ale ešte som nevymyslela príbeh, ku ktorému by sa to hodilo. Rozmýšľam, že už si tak trochu začínam v hlave budovať svet, v ktorom sa odohrávajú rôzne príbehy. Táto poviedka a napr. aj tie dve pnp na pokračovanie o Jazernej pani si predstavujem v rovnakej "farebnosti", mohli by sa odohrávať v rovnakom svete. :)
18.12.2021 22:39:42

Náhodný výber
To bolo také milé! A tiež smutné, podobne ako tá od Niromwell. Veľmi sa mi páči, ako pracuješ s citmi a robotmi. Tento xiusovský štýl mi je veľmi sympatický :)
18.12.2021 22:30:24

Cesta
Zo začiatku som si myslela, že mi to nesadne, ale vlastne som sa celkom pobavila. Bolo to také zemité, dedinské, svižne napísané :D Len si asi nie som celkom istá, čo sa stalo na konci?
18.12.2021 22:24:36

Planet smrti
Páčilo sa mi, ako si to "je ti teplo?" otočila. Zatiaľ tuším všetci (vrátane mňa) to mali také to Mrazíkovské, uprostred zimy :D Aj to naznačenie osudu planéty bolo zaujímavé, možno by sa oplatilo niekedy v budúcnosti to rozpracovať? Minimálne mňa by to celkom zaujímalo :) Len mi nesadol ten rozprávač, všeobecne nemám rada 1. osobu a hlavne v podobných veciach, kde niekto opisuje svoje vlastné umieranie a myšlienky akoby presahovali tú smrť.
18.12.2021 22:06:10

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Dračie údolie 1/3

Jedna staršia poviedka, najfantastickejšie fantasy, aké som kedy napísala. :) Je dosť dlhá, takže to bude na viac častí. 1/3

4 komentárov