Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 22.10.2020
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 94
Články: 0
Poviedky: 15

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Para a dym na čistine
Najskôr som bola stratená, ale koniec to dosť vylepšil a za stegosaura to bolo ešte o bod naviac :) len by ma zaujímalo, či to bolo schválne alebo nie - na konci, keď uhasil cigaretu, si ju vložil do vrecka, aby nikoho nemýlil... ale potom len tak odhodí hodinky do krovia?
26.09.2020 22:29:25

Keď padajú anjeli
Krásne a nečakané, zaraďuje sa do mojich top poviedok kola. Myslím, že sa mi tam niečo nezdalo, ale cestou som na to zabudla, takže asi je to dosť dobre urobené. Vulgarizmov tam bolo naozaj veľa, väčšinou som skôr za to, aby ich bolo menej. Na druhej strane, bolo to také... osviežujúce? Ten kontrast, ako si ona neberie servítku pred ústa a on je veľmi pokojný a korektný. A nakoniec to zapadlo aj do jej osobnosti. Len mi bolo chudáka Júliusa ľúto, držala som mu palce, nech to s ním dobre dopadne. Ale už to ťahanie za vlasy malo naznačiť, že k nemu nebude úplne dobrá. A tá scéna, ako si začal búchať hlavu o betón, bola dosť silná, páčila sa mi asi najviac z celej poviedky. Vlastne by som si dosť rada prečítala niečo ďalšie z tohto sveta :)
26.09.2020 22:22:35

Zdeno
Och, toto bolo také milé <3 viem, že to asi nie je najlepšia charakteristika, ale ja mám strašne rada takéto veci, kde sú ľudia a stvoritelia a tak k sebe dobrí a majú sa radi a sú tak trochu aj ťuťmáci, ale tak v dobrom :) (a nie je to gýčová romantika). A Zdeno ako meno pre prvého a jediného človeka je top! Len čo mi tam trochu vadilo, že nebolo oddelené, kedy sa čo deje Zdenovi a kedy Stvoriteľovi. Hlavne tam na začiatku ("Takéto dni boli naozaj ťažké..." - musela som to prečítať 3x, aby som si uvedomila, že to už je niekto iný), asi by to chcelo nejaké textové oddelenie.
26.09.2020 22:11:33

Čas obeda
Ono to malo byť celé také viac humorné, na konci som plánovala nejakého Smrťáka, ktorý ho zoberie ako pomocníka, lebo spôsobil veľkú nehodu, ale nakoniec mi to v strede tak nejak... stemnelo. Vlastne ani ja som skoro do poslednej minúty nevedela, čo sa deje :D Ale nakoniec som rada, že to tak dopadlo, lebo aj z toho obrázka išla taká temná atmosféra a tá sa mi neskutočne páčila, aj keď som ju úplne nevystihla, ako by sa patrilo. Som rada, že sa páčilo. Bola to prvá poviedka po dlhej dobe, tak je príjemné zistiť, že ešte viem písať :)
26.09.2020 22:04:20

Záchranca
Veľmi dobré! Tá predstava mapy sa mi neskutočne páčila, hlavne keď nikto iný nevedel medzi nimi odhaliť žiadne súvislosti. A bolo fajn aj ako si taký "úradnícky" jazyk prekladal vtipnými výpoveďami, dosť dobre sa to čítalo :) Tiež ma zarazilo, že najskôr sa ich nedalo dotknúť, ale potom na nich stavali veci a Kosťa sa jej dotkol. Ale predpokladám, že pri opätovnom prečítaní by si si to všimol tiež.
26.09.2020 21:55:32

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Krištof 1/3

Kedysi dávno som vám sľúbila ďalšiu poviedku o bubákoch. A síce som nedokončila žiadnu novú, našla som jednu staršiu, ktorá už dokončená je. Len je príliš dlhá, tak som ju rozdelila na viac častí.

0 komentárov

Roadtrip

PNP

11 komentárov

Klub synchronicity

Rad pred klubom sa hýbal pomaly, ale stabilne. V pravidelných intervaloch niekto vyšiel von, a ďalšieho vpustili dovnútra. Cez steny prenikalo len minimum hluku, ale vždy, keď sa otvorili dvere, dost...

6 komentárov

Jazero

PNP

4 komentárov