Joey Thorke

Píšem, čítam, pozerám... fantasy, sci-fi, občas aj horor.

Info

Prezývka Joey Thorke
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 20.05.2024
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 10
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Joey Thorke ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Joey Thorke ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Joey Thorke ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Vyhodnotenie Fantasticke poviedky – štvrté (anonymné) kolo roku 2022
Velmi sa tesim a dakujem za vsetky body a komenty :) Budu poviedky aj prehodene pod autorov, aby sa zjavovali pod ich menami?
05.10.2022 00:07:16

Hlboký je les, aj včera, aj dnes
Poetický jazyk tejto poviedočky je mi blízky a páčil sa mi, i keď napr toto mi prišlo čudesné: Kamenný chodníček donekonečna-a-ešte-ďalej zastenal. Celkovo ma to zaujalo, bavilo, dobre sa mi to čítalo, sadlo mi to. Zároveň však musím povedať, že niekoľkokrát som sa stratila, motívy postáv ma miatli a záver som nepochopila.
26.09.2022 20:02:48

V zlom čase na správnom mieste
Toto ma veľmi bavilo od začiatku až do konca. Nemalo to nejakú vyšperkovanú pointu, ale úplne stačila na to, aby mi z poviedky ostal fajn pocit niečoho uceleného, tak, ako by to malo byť. Ako bolo spomenuté aj vyššie, ten crossover fantasy a scifi bol dosť zaujímavý a nečakaný. Postava trpaslíka bola skvelá. Malo to dej, nápad, vrámci mikropriestoru aj istý zvrat, ani chvíľu to nenudilo. Aj keď nejaké veci ostali nedovysvetlené a chcelo by to ešte vyladiť, priznávam bez mučenia, že túto poviedku som vrámci aktuálnej PNP hodnotila najvyššie.
26.09.2022 19:24:47

Takmer dokonalý svet
Na mňa tam bolo málo deja aj myšlienky. Nenašla som si tam niečo, čo by som si z toho mohla odniesť. A i keď v PNP sa gramatika a štylistika dá prehliadnuť, tu boli aj také chyby, ktoré ma pri čítaní dosť rušili, možno by pomohlo nechať si päť minútiek na koniec písania na finálny check.
26.09.2022 18:45:16

Úloha
Nápad by mohol fungovať, ale to, ako bol uchopený, mi nesadlo. Ja som sa v tom úplne stratila. Ale oceňujem, že to malo dej a zdalo sa, že to ide odniekiaľ niekam - i keď príliš zrýchlene, akoby sa to snažilo vykryť veľa na príliš malom priestore.
26.09.2022 18:28:49

Minirecenzie

Joey Thorke ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Joey Thorke ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Dedičstvo

Les, v ktorom sú kliatby a mágia živé a vnučka, čo si ide po ne.

7 komentárov

Čo nám androidy taja

Zdá sa, že v domove pre seniorov vo vzdialenej budúcnosti sa deje niečo nekalé. Edo, ktorý práve pochoval blízku priateľku sa ocitá uprostred pátrania po pravde.

3 komentárov