Diskusia 1/1: Drahé kamene

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

HB
Čo siii, ako si toto stihla? Komplexný, premyslený príbeh so zaujímavými postavami, ktorý asi už keby načiahol ruku, dosiahol by na úplný vrchol toho, čo sa dá v PnP vyčarovať. Parádna robota, dávam 9 bodov, ale je to za mňa 9 veľmi silných bodov.
22.05.2021

Smrtislav Pierko
Ešte to aj nadväzuje na tvoju predošlú PnP. Tak to je sila :D
To som teda zvedavý, či nám ďalšie kolo prinesie pokračovanie.
23.05.2021

Kei
Wau, nemám slov. Stihnúť toľko textu a v takej kvalite za hodinu, o tom môžem len snívať. Je to super, jedna z mála poviedok na počkanie, kde som bez najmenšieho váhania dala plný počet bodov. Námet dobrý, rada prečítam aj viac poviedok z tohto sveta :)
23.05.2021

YaYa
Chcela som pokračovanie, dostala som pokračovanie, len inak ako som myslela :D Ticho závidím skalných obrov. Tiež za plný ;)
24.05.2021

xius
Migrena je tvoja muza? :) Carovne. Mix rozpravky a legendy, Fantaghiro vibes.
24.05.2021

Magda Medvecká
Rozmýšľam, či si zaslúžim až toľko chvály za poviedku "na počkanie" :D (ale som veľmi rada, že sa páči) lebo teda nad pokračovaním som priebežne rozmýšľala už od tej minulej, takže som mala nejaké detaily premyslené a plánovala som to napísať ako normálnu poviedku. Ale potom som si nevedela poradiť s klobúkom a uvedomila som si, že vlastne aj v minulej mal byť najšťastnejší deň života. Takže mi HB dosť nahral témou a povedala som si, že bude sranda skúsiť napísať pokračovanie na počkanie. :)
25.05.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami