Kei

.

Info

Prezývka kei
Web:
Členom scifi.sk: 11 rokov
Naposledy online: 22.06.2024
E-mail:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 356
Články: 1
Poviedky: 5

Zbierka - ponúka

Kei ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Kei ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Kei ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Padaj do búdy
Tak už vieme prečo psia búda, len či to vie aj manželka :) Dobrý nápad
26.05.2024 10:47:53

Temnota
Obdivujem, koľko si toho stihla napísať za hodinu a ešte sa to aj dobre čítalo. V tejto poviedke som sa trochu stratila v simulácii. Neviem určit s istotou, kde začína a kde končí, ale ani sa nedivím, lebo tá hodina je dosť limitujúca. V poviedke sú zaujímavé prvky a má dobrú atmosféru. Ten čierny dym je fajn nápad a páči sa mi, ako sa cítila inak, keď prišla o svoju temnú časť, to pôsobilo tak uveriteľne. Celkovo mi príde Rue dobre vykreslená.
22.04.2024 22:31:32

Keď vatra šľahá do výšky a papraď kvitne v polnočnej bučine
Pekné pekné. Dobre sa to čítalo, páči sa mi ako bol využitý drobný v podstate všedný fragment zo života a správnymi slovami posunutý na ďalšiu úroveň. Tým, že sme na fantasy/scifi stránke, som očakávala, že aj ten vnútorný plameň bude mať nejaký význam, trochu väčší ako len obyčajná metafora, čo síce asi tak myslené nebolo, ale záver s tajomnou Lianou to celkom zachránil. Čo mi vadilo bolo meno Karlos - mali sme Julču a Ďuriho, teda také slovenské osadenstvo a do toho mi Karlos nezapasoval, ale to len ako poznámka na margo.
22.04.2024 22:08:34

Monitor
všedná služba ochranky graduje do pekne temnej atmosféry a uzatvára to dobrý koniec. teda pre postavy z úvodu nie až tak dobrý, ale remeselne zvládnutý (a za hodinu. ) Ja si nemôžem pomôcť, mňa ruší to nárečie, ale beriem že je to asi len môj problém a trochu mi chýba dôvod, prečo vlastne to obetovali, čo by sa stalo, keby obete neboli.
22.04.2024 21:51:59

Výpalné
Táto je mojim favoritom kola, pretože jednak to bolo úsmevné a jednak si viem veľmi živo predstaviť to pravidelné balansovanie na hrane, aby vyhovel manierom šéfa. Záverečné "to bolo o chlp" mi fakt sadlo, lebo som o pár riadkov vyššie čakala, že čo vymyslí, aby nedopadol ako ten chlapík hneď v úvode :) (hoci aj to sa veľmi vtipne zvrtlo :D a samozrejme aj pre remeselnú stránku. Obdivujem ľudí, ktorí takéto niečo dokážu spísať za hodinu.
22.04.2024 21:43:19

Minirecenzie

9
Kniha ma prekvapila. V dobe, keď vyšla, som naozaj nečakala domáce scifičko na tak dobrej úrovni. Páčila sa mi. Iste by sa našli detaily, ktoré by som mohla dielku vytknúť, ale aj veľa dobrých prvkov a je nápaditá. A keďže dej odsýpal a pekne gradoval, za mňa spokojnosť.
10
Výborná kniha. Chcela som čítať niečo neokukané a nové a dostala som to. Príbeh má zaujímavý svet, postavy, ktorým som fandila a aj dej odsýpal. Môžem len odporúčať.
10
Druhý diel za prvým nezaostáva, dá sa povedať, že je aj o chlp lepší.
10
Aj do tretice si séria udržala úroveň. Číta sa naozaj rýchlo a každý si v nej nájde to svoje. Odporúčam
10
Výborná rozohrávka série. Vtipné a odsýpa

Články

Kei
Kei

Marec s knižným maratónom

Marec je mesiac knihy. A preto: čítam, čítaš, čítamee! Pridajte sa k nám aj vy!

10 komentárov

Poviedky

Kei
Kei

Zmar

PNP

2 komentárov
Kei
Kei

Mestská móda

keďže som pomalšia - dvojhodinová PNP, nesúťažná, pre pobavenie

1 komentárov
Kei
Kei

Čriepky temnoty

PnP

8 komentárov
Kei
Kei

Andromeda v kocke

PNP

5 komentárov
Kei
Kei

Lov

poviedka na počkanie

7 komentárov