Diskusia 1/2: Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka - prvé kolo roku 2021

Filmová história scifi

Diskusia

jakeerko
Gratulujem Tomášovi k víťazstvu. To tričko mu trochu závidím ;)
01.04.2021

Smrtislav Pierko
Zaslúžené víťazstvo. Hadonos mal naozaj pútavú atmosféru a bol mojim osobným favoritom. Gratulujem :)
Aj ostatné poviedky boli veľmi zaujímavé. Je sa na čo tešiť do budúcna.
01.04.2021

Tomáš Staviteľ
🖤
01.04.2021

Goran
Nooo, toto nebolo také objektívne a spravodlivé ako pri minulom kole. Ani náhodou. Áno, prvé štyri poviedky sú správne prvými. Som ok aj s poradím (mnohé veci sú pri literatúre, špeciálne pri príbehoch - poviedkach subjektívne, neviem presne povedať, čo by som dal na druhé miesto a čo na tretie, napríklad). Hadonos je však víťazom právoplatne. Ale poradie ostatných ma sklamalo. Dar? určite nebol najslabším, to je do neba volajúca blbosť. A napríklad Šarlátové oči si absolútne nezaslúžia tak vysoké poradie. Nie, nie, a ešte raz nie - aj umenie má svoje objektívne kritériá. Viem si to vysvetliť jedine tak, že kamaráti súťažiacich bodovali a bodovali.
Za mňa tentokrát sklamanie.
01.04.2021

cyberstorm
Goran. Vox populi, vox dei!
01.04.2021

8HitBoy
Bolo to pekné kolo! Tomáša sledujem od začiatku jeho autorskej cesty na našom portáli a o to viac sa teším z jeho víťazstva, keďže som ho za ten čas začal považovať za kamoša a viackrát sme sa autorsky celkom potlačili ďalej. Poviedky na druhom a treťom mieste mu zdatne sekundujú.
U zvyšných súťažiacich vidím, že niektorí sú len na začiatku svojej autorskej dráhy, niektorí sú trošku ďalej, ale každému ešte kúsoček/kúsok/kus chýba k tomu absolútnemu víťazstvu. Chcem na vás všetkých apelovať, aby ste to nevzdali. Podarilo sa vám vytvoriť zaujímavé texty, ktoré majú hlavu aj pätu a to sa vždy ráta. Píšte, čítajte, ľúbte to čo robíte. Pravidelne chodievajte na naše PnPčka. Nájdite si na tomto portáli kamošov a spoločne sa snažte dosiahnuť nové a nové pisateľské výšiny. Máte na to, zvyšok je v hlave. Verím že s mnohými z vás sa nevidíme naposledy a možno budete takto o mesiac oslavovať práve vy! :)
01.04.2021

Goran
Cyberstorm, veď áno... ja zas nenadávam :D Je to ok. Ale trochu to zamrzelo, lebo minulé kolo bolo úplne objektívne (ale do bodky!), čo je výnimočne zriedkavé.
01.04.2021

cyberstorm
Goran: neboj ja to poznam (doteraz si fukam ukrivdene booo s prehry s Matom :D ) Na druhu stranu ma to vybicovalo k tomu aby...aby...no...aby som nic nenapisal (?) :D
01.04.2021

Goran
Och, nie, nie :D tu nejde o mňa, zas taký ješitný a márnomyseľný nie som :D Mne ide o objektivitu. Ale to je v poriadku, literatúru nejde zmerať tak ako športový výkon.
02.04.2021

Amaterius
a ja som vyhral tričko! či to je len 1. apríl? :D naposledy som tuším vyhral lego ešte na zdške, odvtedy mi ani lístky v tombole nevyšli :D :D
02.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami