Diskusia 2/2: Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka - prvé kolo roku 2021

Podporte scifi.sk

Diskusia

B.T. Niromwell
Nie je to veru prvý apríl:) Obom víťazom ešte raz gratulujem, nájdu si odo mňa email na adrese, ktorú majú uvedenú v profile.
03.04.2021
Alexander
Tak aj ja z posledného miesta, gratulujem úspešnejším!
06.04.2021
Alexander
Asi by som sa nemal hlásiť ani na žiadnu IT súťaž : )som si nevšimol, že sú tu dve strany ,tak vkladám a vkladám.....
06.04.2021
Goran
:D neva, stane sa, to sa vymaže. A rozhodne nezanevri na písanie, objektívne hovorím, že Tvoja práca jednoznačne najslabšia NEBOLA. Reálne bola nadpriemerná. A dám za to všetky svoje skúsenosti, vkus i vedomosti spolu s pravou rukou do ohňa... Keď nerozhodujú kritici a recenzenti, ale čitatelia, teda nie odborná, ale amatérska verejnosť - je to vlastne súťaž, kde hlasuje a víťazí vôľa ľudu :D (a to je často mimoriadne podliehajúce trendom, ľúbivosti a pod.), tak to takto môže dopadnúť. S prvými tromi, možno i štyrmi poviedkami sa stotožňujem, a azda i s poradím, aj keď to už je o osobných preferenciách a vkuse, no potom už vôbec nie. Umiestnenie tých ostatných je postavené na hlavu.
06.04.2021
Alexander
Tak s tým musí každý kto sa tu prihlási rátať. Radšej by som bol príjemne prekvapený ,ale čo už. Ste tu taká kvázi uzavretá skupina, navzájom sa podporujete aj podpichujete. Čo určite pri začiatkoch pomôže, ale na dlhší dolet sa treba asi(určite)odpútať a skúsiť,vypočuť,prečitať, napísať aj niečo iné. Tým nedehonestujem toto spoločenstvo, naopak ďakujem že som sa mohol zúčastniť. Aj keď mi to neprinieslo celkom čo som čakal, takže na čas si dám so sci fi pokoj. Nie je to celkom môj kus koláča,ale ako som písal treba skúšať. Tebe Goran ďakujem za obhajobu(naozaj keby to bol môj začiatok moc by mi táto skúsenosť nepomohla-skôr naopak.)Nepíšem toho veľa, sem tam ma to však chytí a sem tam niečo vyhrám a dokonca mi sem tam niečo aj vydajú. Takže celkom sebecky -ako tak viem posúdiť čo je zle prípadne dobré..Tak ešte raz ďakujem za príležitosť.
06.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.