Diskusia 1/2: Roadtrip

Filmová história scifi

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Solídne napísaný text, ktorý by si predsa len žiadal niečo viac. Je to ale efektne napasované, za hodinu dať dve línie, klobúk dole. Drobné štylistické nedostatky idú na vrub písania za hodinu. Za 8 bodov.
25.07.2020

Marek Páperíčko Brenišin
Oprava, 9 bodov :D
25.07.2020

Myrmarach
Páči sa mi nápad, bohužiaľ ma ale veľmi rušia pridlhé vety. Tomu koncu ani náhodou neverím. 6 bodov
25.07.2020

Magda Medvecká
No, ono to trvalo čosi menej ako 45 minút, lebo som sa neskoro spamätala a ešte pár minút rozmýšľala, či sa mi vôbec oplatí začínať. Nad nápadom mimozemšťanov na roadtripe rozmýšľam už nejaký čas, takže toto som tak trochu využila aj na to, aby som to začala písať. Čiže raz toho možno bude viac a možno to bude dávať aj väčší zmysel (aj ten koniec).
25.07.2020

HB
Už viac-menej klasicky, je to dobre napísané a pointa ma pobavila. Teším sa na ďalšie poviedky!
25.07.2020

Monika Kandriková
Tráva očividne stiera intervesmírne rozdiely. :D Houbičky sa už potom postarajú o ďalšie blízke stretnutie tretieho druhu :D :D Pekné.
26.07.2020

B.T. Niromwell
Véééľmi čitateľné, sympoši mimoyemšťania i pozemšťania, tiež som na obrazovke skor zanechala nejaké slizké stopy nadšeni. Len škoda záveru, chcelo by to niečo údernejšie. Alebo pokračovať na dalších 25 stranách, lebo aj to by ma bavilo.
26.07.2020

Aleš Horváth
Na mňa moc pomalé. Nápad tiež nie moc originál, no ale to je skôr moja osobná preferencia.
Skôr ma napadla taká logická drobnosť - ako slizouni vyrábajú sterilnu elektroniku.
27.07.2020

Milan "Miňo" Tichý
Čitateľnosť klasicky super. Až na mená... v tomto kole príliš veľa eXotického "X" ako som už spomenul inde..navyše v tomto prípade ma to strašne rozčuľovalo, ako som sa ich snažil prečítať a to dosť brzdilo v čítaní. Menej je niekedy ozaj viac :) . Záver mohol byť údernejší lebo takto to vyšumelo do prázdna ( čo sa mne stáva pravidelne), ale myslím, že keby bolo viac času tak by to vyústilo do iného, prepracovanejšieho záveru, lebo to na to malo nábeh.
29.07.2020

Magda Medvecká
Aleš - ak sa ti nápad nezdá originálny, znamená to, že si niečo podobné už čítal? Ak by si mi vedel dať nejaké typy, vlastne by ma to celkom potešilo, lebo ja som také ešte nečítala.
V rukaviciach s odsávaním slizu? :D Priznám sa, že nad týmto sa mi v tejto konkrétnej poviedke nechce zamýšľať, aj keď je to zaujímavý detail.
03.08.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami