Diskusia 1/1: Prekliati bohovia III. - Jeden, ktorý je mnohým

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

kAnYs
Weeeeeeee! Dialog medzi grulom a Az Lyssom, bol vynikajuci. Pekne sa nam to zamotava, Efirimov osud ma sokol :D A feministicka cisarovna bola... usmevna :D. 8.
04.04.2019
cyberstorm
Slint? SLIIIINT!!!!!!! :D Apropo, nikdy sa nepriblizuj k carodejnikovi, nech uz si akokolvek starobyly tvor napichany temnou magiou. Co ak by bol hladny... Skvele. A cisarovna... Trocha ine ako som ocakaval, ale to nic nemeni na tom, ze je to skvele :))) Ideme dalej! B.T.Niromwell ... v dalsom kole si vyberam TEBA!!! :D
04.04.2019
jurinko
YaYa, kedy napises knihu konecne? Budem stat prvy v rade na podpis :-)
20.04.2019
YaYa
Haha, ďakujem za kompliment. Dám potom vedieť 😉
21.04.2019
Magda Medvecká
Dobrá kapitola, páčila sa mi o dosť viac, než predchádzajúce (asi hlavne preto, že to nebolo také kruté?). Tie humorné vety tam dobre sadli a tak to okorenili a tie zaklínadlá sú top! :) Začala si dobre rozvíjať aj tú podstatu cisára (cisárovnej), jej detí a mytológiu v pozadí, to som zvedavá, čo z toho bude ďalej. Ale občas som nevedela, kto čo je, čo sa deje? Aj keď to bolo možno tým, že som predchádzajúci diel čítala už dávno.
23.04.2019
Kei
Hurá, konečne mi niečo z toho začína dávať aj zmysel. . Cisárova línia je super, veľmi sa mi páčila, tiež starý dobrý Carus a jeho Tieň. Som vďačná aj za to, že nebola príliš husto prekladaná odrezanými údmi.
28.04.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Najviac ma dostala línia okolo cisárovnej. Koniec-koncov, aj preto som nakoniec váhavo, ale zahrnul Adu do pokračovania. Načrtla si veľký potenciál aj pre ďalších autorov, takže v kombinácii s výborným remeselným štýlom sa to čítalo jedna radosť.
Za 9 :-).
12.07.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.