Diskusia 1/1: Želanie

Fantastická poviedka 6. kolo 1.11.2020-31.12.2020

Diskusia

B.T. Niromwell
Omylom som zaklikla 1 bod, ale rozhodne to nie je moj bodocy nazor na tu to poviedku. Vidim to tak na 6-7. Myslienka s benzinom sa mi paci, konecne sa nieco nezivi krvou alebo mozgami. Orcite odporucqm pouzit to dalej. Ako citatelovi mi chyba motovqcia konania postav. Preco idu na sever a nie na juh, preco na konci spravila, co spravila. Inak palec hore za tematicku prvu a poslednu acenu.
06.10.2018

Marek Páperíčko Brenišin
Trošku mi ušla pointa. Myšlienka fajn, ale chcelo by to rozviesť. Záver bol veľmi príjemne melodramatický. Trošku béčkový, ale v tomto kontexte to vôbec nevadí. Tiež som nechápal, prečo postavy konajú ako konajú, ale bahaha, aj mňa kritizujú za plochšie postavy. Dal som 6.
06.10.2018

Veronika Valent
Neviem Ti to ani vysvetliť, ale niečo sa mi na tejto poviedke naozaj páčilo. Možno spôsob spôsob, aký si opisovala postavy. Možno skratkovitosť, ktorú si občas používala, a ktorá sa páči aj mne. Súhlasím s tým, že je to pekný námet na dlhšiu poviedku, ktorá by sa dala ešte viac vyšperkovať. Dala som 7. P.S. Táto veta sa mi neuveriteľne páčila: "Po baletnej arabeske, do ktorej zdvihla nohu, položila rifľami obtiahnuté stehno do sedla svojho motorového tátoša a zatlačila pätu k zemi."
06.10.2018

YaYa
Nápad aj za mňa super, len som sa v tom texte nevedela celkom zorientovať - napríklad pri boji s lasicou mi trošku splývala ona-žena a ona-lasica. Aj dejovo by sa mi žiadalo viac kontextu, potom by ten záverečný zvrat asi lepšie vynikol, keby bolo jasné prečo to spravila. Ale v každom prípade za hodinu vybudovať takýto postapo svet je celkom výkon ;)
07.10.2018

Milan "Miňo" Tichý
Zaujímavá myšlienka, určite by sa to dalo rozvinúť :) . A práve vtom to trocha škrípalo..príliš veľa vecí by potrebovalo vysvetliť, lebo z textu sa nedá úplne určiť že "Prečo?"..ale tak je to pochopiteľné, že všetky myšlienky sa nedajú za tak krátky čas do textu narvať, takže ostane len základné torzo príbehu...
07.10.2018

Magda Medvecká
Páčilo sa mi, ako si to začala aj ukončila tou istou scénou s vetrom a zipsom. Takéto rámovanie príbehov veľmi môžem ;)
18.01.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami