Fantastická poviedka – štvrté (anonymné) kolo roku 2022 – hodnotíme aj cez víkend!

Dámy a páni, Fantastická poviedka je tu opäť!
B.T. Niromwell
Filmová história scifi
Keďže nás čaká víkend a cez víkend sa má čítať, predlžujeme súťažné bodovanie a komentovanie do 2.10.2022 do polnoci!
Vítame vás pri ďalšom, tentoraz anonymnom kole výzva Fantastická poviedka! Vaše príspevky očakávame vždy tak trochu s napätím – bude sa niekomu chcieť písať, nebude? Predsa len - leto je v plnom prúde, voda láka, záhrada volá, babičky vypekajú, proste, dôvodov, prečo nesedieť pred počítačom, je milión plus jeden. Ale vy napokon nikdy nesklamete! Na naše brány zakaždým zaklopú starejší, ba dokonca i nejaká mladá krv sa tam nájde, a my pokorne otvoríme. Dnes teda z hlavy strhávame klobúk pred všetkými, ktorí dokážu v lete písať. Ich mená vám síce ešte neprezradíme, ale poviedky áno. Tu sú!
Čo sa bude diať teraz?
Každý deň uverejníme jednu poviedku a vy ich budete bodovať na škále 1-10 a komentovať. Víťaz získa buď vecnú cenu alebo, ak prekoná magickú hranicu 8 bodov v priemere, 50 EUR!
Odmeníme aj našich čitateľov, zvyžrebujeme jedného z komentujúcich a odmeníme ho vecnou cenou.
Hlasuje sa do piatku 30. septembra (predl6žené do b,2.10.2022 do polnoci}) a výsledky vyhlásime v pondelok, 3.10.2022, na našom Twichi v relácii Nerdspace.
Chcete sa zúčastniť ďalšieho kola? Pridájte poviedky na našu stránku! Nezabudnite si správne vybrať kategóriu Fantastická poviedka ALEBO Fantastická poviedka — anonymné kolo a podľa vášho výberu vás následne zaradíme do anonymného alebo neanonymného kola.
Prehlad všetkých kôl nájdete tu
Chcete uverejniť svoju žánrovú poviedku aj mimo našej výzvy? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme akúkoľvek žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Stačí, ak ju pri pridávaní označíte ako nesúťažnú. Uverejňujeme však iba poviedky s fantastickým prvkom, toto pravidlo sa týka aj hororov.
Ak máte radi adrenalín alebo sa snažíte nájsť dôvod niečo napísať, zapojte sa do akcie Poviedky na počkanie, ktorá sa koná raz mesačne v sobotu. Tešíme sa na vás!
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte cez Facebook, email poviedky@scifi.sk alebo rovno komentárom pod týmto článkom.

B.T. Niromwell

B.T. Niromwell
Má rada: dobrú literatúru, dobré béčka, knihy, filmy, rýpanie do začínajúcich autorov. Nemá rada: zlú literatúru, ľudí, čo používajú slovo "moc" ako príslovku

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

ama_rilla
Ahojte, je vidno priebežné hodnotenie, neviem, či je to chyba, či zámer? :)
01.09.2022
Veles
Zaujímavé kolo musím povedať, konečne aj nejaké horory, len škoda že takmer nikto nekomentuje :D (česť výnimkám).
Idem hneď skúsiť tipnúť prvú trojku, aj jeď pochybujem že sa trafím. U mňa je poradie: 1. Čo nám androidy taja, 2. Kniha receptov, 3. Od Lucie po Luciu.
A chcel by som vyzvať mladých aj nových nech komentujú, nech sa nehanbia :)
10.09.2022
Arcey
Keď sa nechcú zapojiť mladí, tak prídu tí starí - ako napríklad ja :D
20.09.2022
Arcey
Prečítal som toto kolo. Veľa zaujímavých nápadov, niektoré sa podarilo aj dobre zrealizovať, iba jedna alebo dve sú poslabšie. Celkom dobrý progres od autorov odkedy som naposledy hodnotil poviedky a to už bude pár rokov :) V ďalšom kole sa zúčastním aj ja, nech si môžu autori aj do mňa kopnúť.
Moje poradie: 1) Produkt, 2) Česť a sláva cisárovi! 3) Čo nám androidy taja.
29.09.2022
ama_rilla
Ozaj malo komentárov toto kolo, aj keď som asi ani ja nestihla všetky. No za mňa prvá trojka: Čo nám androidy taja, Od Lucie po Luciu a Kniha receptov.
02.10.2022
B.T. Niromwell
Nezabúdajte, že je bodovanie predlžené a ešte je čas do dnes do polnoci súťažne hodnotiť.
02.10.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB