Poviedky prijaté do výzvy Fantastická poviedka - štvrté kolo roku 2020

V lete ste sa činili a poslali nám rekordný počet poviedok
2% 2021
Zdá sa, že melanchólia končiaceho sa leta vplýva na vašu kreativitu veľmi pozitívne! Do štvrtého tohtoročného kola Fantastickej poviedky nám prišlo až sedem príspevkov. O vašu priazeň budú bojovať v tomto poradí:
A čo teraz? Klasika. Nasledujúcich 7 dní uverejníme každý deň jednu poviedku a vy ich budete mať možnosť do 16. septembra bodovať. Ak splnia našu výzvu a víťazný príspevok získa 8 alebo viac bodov v priemernom hodnotení, odmeníme ju výhrou 50 EUR! Ak bude mať víťaz menej bodov, získa od nás tričko.
Tričko máme aj pre jedného z komentujúcich, ktorého vylosujeme tiež 16. septembra.
Kompletné pravidlá výzvy Fantastická poviedka nájdete tuto. Zároveň už prijímame vaše poviedky do ďalšieho kola, na zaslanie máte dva mesiace, uzávierka je 31. októbra o polnoci. Potom sa bude znovu hlasovať do pätnásteho dňa v mesiaci a tak ďalej stále dokola...
Tešíme sa na vaše výtvory a komentáre!

B.T. Niromwell

B.T. Niromwell
Má rada: dobrú literatúru, dobré béčka, knihy, filmy, rýpanie do začínajúcich autorov. Nemá rada: zlú literatúru, ľudí, čo používajú slovo "moc" ako príslovku

Diskusia

YaYa
Dobré kolo, dala som 8 a viac bodov až trikrát :)
08.09.2020

B.T. Niromwell
Pripájam sa, s týmto kolom som na výsosť spokojná z viacerých hľadísk. Či už spomenutej kvality poviedok, účasti nových autorov, množstva komentárov a hodnotení a športového správania sa súťažiacich, ktorí bodujú objektívne a nesnažia sa súperov za každú cenu zrážať na kolená. Zákulisné boje sú ale aj tak veľmi tvrdé a zo dňa na deň sa výsledok mení, som zvedavá, ako to nakoniec skončí, je to dosť na hrane:)
08.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB