Babylon 5 RPG - Epizóda 4: Kruhy na hladine

Ak ste doteraz nepočúvali naše záznamy z Babylon 5 RPG, je načase začať. Napríklad touto jednoaktovkou, v ktorej sa naši hrdinovia stretnú s techno-mágmi alebo sa o to budú chcieť minimálne pokúsiť. Nie sú ale jediní, kto hľadá spôsob, ako kontaktovať tento mysteriózny rád... a kto vie, ako nakoniec toto stretnutie skončí.

Vitajte pri štvrtej epizóde z nášho seriálu dobrodružstiev z Babylonu 5.

Po úspešnom nájdení zradcu medzi pilotmi na Babylone 5, ktorý predával informácie o plánoch letiek pirátom, je Aldorf oficiálne prijatý do tímu pracujúceho pre špedičnú spoločnosť Autumn Shipping Inc. (ktorá je skrytou identitou tajnej organizácie pracujúcej pre Zemské mierové záujmy) a spolu s Ashom a Sivom dostávajú úlohu získať kontakt na techno-mágov, ktorí sa začínajú zbiehať na stanicu Babylon 5. Nie sú ale jediní, ktorí sa o kontakt s týmto mystickým rádom pokúša... A ako na takúto požiadavku bude reagovať sám rád techno-mágov?

Ak by ste mali k nášmu dobrodružstvu hocijaké postrehy, radi ich privítame v komentároch. ;)


Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Strana:

|< < (1) > >|

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB