Harrison Ford o piatom Indianovi Jonesovi

Harrison Ford vyhlásil, že spolu so Stevenom Spielbergom a Georgeom Lucasom začali pracovať na piatom pokračovaní Indianu Jonesa.

Herec povedal pre BBC: „Uvidíme, čo z toho bude. Celý proces u nás funguje asi takto: prídeme s nejakým nápadom, na ktorom potom George istý čas sám pracuje. Následne tomu Steven a ja dodáme nejakú, dá sa povedať, že zárodkovú formu. Ak sa nám páči, dotiahneme to s Georgeom do konečnej podoby a scenár je hotový.“

Z toho vyplýva, že ak sa aj zhodli na Lucasovom prvom koncepte, ten je stále roky vzdialený od filmu. Už stačí len dodať, že štvrté pokračovanie filmu Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky zarobilo, aj napriek svojim katastrofálnym recenziám, 800 miliónov dolárov.


YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky a dohliada na pravopis a gramatiku.

Diskusia

Roland Axenberg
Katastrofalne recenzie vyzeraju inak, ale velka slava to tiez nebola. Indyho 5 si predstavujem ked tak v style Poslednej krizovej vypravy, tj. vymenit ulohy otca a syna zo stvorky.
07.04.2010

draculin
No fakt.Tie recenzie neboli nijake katastrofalne, akurat neboli uplne najnadsenejsie.A z pohladu producentov je hlavne ze film zarobil a ze Ford este udrzi bic a moc :)
08.04.2010

jopo
naaaaaaa
08.04.2010

YaYa
ja nic... len pridavam koment, aby som si zrusila upozornenia...
09.04.2010

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB