Niekoľko krátkych správ...

...o projektoch: Twilight: New Moon, The Tooth Fairy, District 9, Magneto, novom Underworlde, Gene, Avatar, Iron Man 2 a Fallen.
Panteón majstrov hrôzy
Twilight Saga: New Moon, The - Poster - 1
L.A. Times má nové obrázky z pripravovaného New Moon v ságe Súmrak.
Nové postery sa objavili aj k filmom The Tooth Fairy, The Princess and the Frog, Saw VI, The Imaginarium of Doctor Parnassus a A Christmas Carol.
Tooth Fairy - Poster - 1
Princess and the Frog, The - Poster - 1
Saw VI - Poster - 6
Imaginarium of Doctor Parnassus, The - Poster - Španielsky
A Christmas Carol - Poster - 4
District 9 - Poster - 1
Nigérijský minister informácií Dora Akunyili vydal žiadosť, aby všetky nigérijské kiná zastavili vysielanie Districtu 9, skonfiskovali všetky kópie filmu a ak možné vystrihli útočné scény. Ako napísal distribučnej a produkčnej spoločnosti Sony, očakáva od nej "bezpodmienečné ospravedlnenie". D9 podľa neho zobrazuje všetkých Nigérijčanov ako kanibalistických gangstrov. Viac nájdete na správe BBC. (Zaujímavé, že podobne nezareagovalo naše Ministerstvo kultúry, keď sa objavil film Hostel.)
X-Men Origins: Wolverine - Poster - 1 X-Men Origins: Wolverine - Poster - 1
Na otázku, či by sa ujal réžie aj vo filme Magneto odpovedal Gavin Hood, režisér Wolverine: "Absolútne. Ak by som bol požiadaný, zaujímalo by ma to. Ale pravda je taká, že ma nik nepožiadal a myslím, že štúdio čaká, aký bude predaj DVD a ktovie, kde všetci v tom čase budeme, a v akej podobe bude scenár na Wolverine 2..." Viac na na stránke MTV.
Underworld - Plagát Underworld - Plagát
Michael Sheen hovoril o chýroch ohľadom pripravovaného štvrtého Underworldu. Zatiaľ ale nedostal ponuku v ňom hrať. "Nie som si istý. Počul som o tom chýry, ale so mnou priamo nik nehovoril, takže neviem. Možno to bude bezo mňa. Neviem..." Viac.
Walden Media a Kerner Entertainment sa rozhodli produkovať film podľa scenára Randi Mayem Singera - Gene (Džin). Ide o moderný prepis klasickej rozprávky o Aladinovi a čarovnej lampe. O detailoch sa zatiaľ nič neviem. Produkovať ho bude Jordan Kerner. Viac.
Avatar - Poster Avatar - Poster
Coca-Cola Zero otvorila na webe novú virálno-marketingovú stránku pre Avatara od Jamesa Camerona. Nájdete na nej veľa detailov o planéte Pandora a o čo sa na nej snažia ľudia. Stephen Lang má na stránke ako plukovník Quaritch svoj video-blog.
Iron Man 2 - Poster - Teaser
Herečka Scarlett Johansson má na eBayi práve bežiacu aukciu ohľadom dvoch lístkov pre premiéru filmu Iron Man 2, zároveň s meet-and-greet so samotnou Johanssonovou. Aukcia začala včera na eBayi a končiť bude 24. septembra. Víťaz a jeho hosť obdržia lístky na premiéru v Los Angeles.
John Glenn (Eagle Eye) bude výkonným producentom nového seriálu na stanici Fox. Tento sa bude nazývať Fallen (Padlí) a jeho príbeh sa bude točiť okolo skupiny pomstychtivých padlých anjelov, ktorí bojujú proti korupcii a kriminalite v New Yorku, zatiaľ čo žijú svojim ľudským životom. Viac.
Zombieland - Poster - 2
Spoluautor na scenári filmu Zombieland Rhett Reese prezradil, že pre Patricka Swayzeho bola vo filme plánovaná mala cameo rola. Dohodli sa na nej ešte v čase, keď Patrick Swayze o svojej chorobe nevedel. Žiaľ, kvôli zdravotnému stavu sa nemohol natáčania zúčastniť. Viac
Twilight - Poster - 1 Twilight - Poster - 1
Štúdio Summit Home Entertainment zakúpilo práva k dokumentárnemu filmu Súmrak vo Forks: Príbeh ozajstného mesta, ktorý sa sústreďuje na mestečko Forks v USA štáte Washington, kde sa odohráva príbeh knižiek a filmov ságy Súmrak. Do obchodov sa dostane na budúci rok paralelne k DVD vydaniu filmu Nov. Viac

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami