Mandalorian (2019)

Príbeh z prostredia legendárnych Hviezdnych vojen. Dej sa odohráva po páde Impéria a pred udalosťami známymi z Ep. VII a nástupu First Order. Sledujeme osudy osamelého pištoľníka v okrajových častiach galaxie, ďaleko od autority a práva Novej Republiky.

Info

Slov. názov Mandalorian
Orig. názov The Mandalorian
Hodnotenie 83 % (3 hodnotení)
Anotácia Príbeh z prostredia legendárnych Hviezdnych vojen. Dej sa odohráva po páde Impéria a pred udalosťami známymi z Ep. VII a nástupu First Order. Sledujeme osudy osamelého pištoľníka v okrajových častiach galaxie, ďaleko od autority a práva Novej Republiky.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Epizódy

P. č.NázovOriginálny názovProd
1. séria
1 Chapter 1 Chapter 1
2 Chapter 2: The Child Chapter 2: The Child
3 Chapter 3: The Sin Chapter 3: The Sin
4 Chapter 4: Sanctuary Chapter 4: Sanctuary

Minirecenzie

soyka @soyka 30.10.2023 21:36:39
7
Lukáš Polák @Lukáš Polák 20.12.2020 18:54:18
8
Záver druhej série je hotový mokrý sen fanúšika SW. Bol som unesený, ohúrený a aj slzy vyšli (čo klamem, normálne som reval). Môžem kľudne povedať, nie len kvôli Chapter 13 a 16, dal tento seriál do vačku celú (novú) trilógiu SW, čo je škoda, no zároveň sa teším na seriál OBI-WAN, kde by sa mal vrátiť aj Anakin. Ach, to zas bude rumázgania.
Roland Axenberg @martiner 18.12.2020 22:39:13
10
Ultimátne dobrodružstvo zo sveta Star Wars, má to všetko - akciu, napätie, ale hlavne to, v čom nová trilógia zlyhala, dokonalú previaznosť a kontinuitu s ostatnými Star Wars filmami.

Články

Honest trailer - Mandalorian 2. séria

Honest trailery sú proste také. Zoberú si na paškál všetko čo im príde do cesty. A neušla ich pozornosti ani posledná druhá séria Mandaloriana. A Baby Yoda hrá hlavnú úlohu.

0 komentárov

To najlepšie za rok 2020: Seriály

Aké boli najlepšie SFFH seriály za rok 2020?

0 komentárov

The Mandalorian - Recenzia

Star Wars hody pokračujú. Po rozpačito prijatej {film,4230,Epizóde IX} prichádza napraviť renomé Star Wars nový seriál z prostredia tohto univerza - príbeh nájomného lovca odmien, odohrávajúci sa zhru...

5 komentárov

To najlepšie za rok 2019: seriály

Pomaličky končíme. Nech sa páči, najlepšie fantastické seriály za minulý rok.

2 komentárov

Filmová história sci-fi, časť 9. (2010-2020)

Očakávania, že po úspechu {sfdb,1694,Avatara} (2009) sa dočkáme oživenia vysoko rozpočtových a originálnych sci-fi produkcií sa nenaplnili. Tie najveľkolepejšie a najvýpravnejšie sci-fi filmy sa držia...

0 komentárov

Loki ako seriál v roku 2021

Tom Hiddlestom, predstaviteľ Lokiho v sérii filmov Thor a Avengers, bol hosťom v The Tonight Show. Niečo málo sa dozviete o novom seriály Loki, o jeho začiatkoch v Thorovi a nakoniec jeho vzťah k Baby...

0 komentárov

Nick Nolte bude hrať v seriáli The Mandalorian

The Mandalorian dostane hviezdnu posilu

0 komentárov

Videá

Inšpirované - Honest Trailer - Season 2
The Mandalorian. 2nd sason trailer.