Nick Nolte bude hrať v seriáli The Mandalorian

The Mandalorian dostane hviezdnu posilu

Známy herec Nick Nolte bol osadený do pripravovaného seriálu zo sveta Star Wars, The Mandalorian, ktorý pripravuje streamovacia služba Disney+. Hlavnú postavu si zahrá Pedro Pascal (Wonder Woman 1984) a stvárni lovca odmien pochádzajúceho z rovnakej planéty ako populárny Boba Fett a jeho otec Jango. Okrem neho bolo potvrdené aj obsadenie Giny Carano (Deadpool), ale jej rola je zatiaľ udržiavaná v tajnosti. Rolu mal podľa rôznych dohadov dostať aj Carl Weathers, čo však ešte nie je isté.

Nick Nolte / Zdroj Disclaimer

Neistá je vlastne aj postava Nicka Nolteho. Je to kvôli faktu, že tento seriál, ktorého tvorcom je Jon Favreau (režisér Iron Mana a Knihy džunglí), je náročný na špeciálne efekty a make-up, pričom herci sa na scéne ukážu oveľa neskôr ako v prípade obyčajnej televíznej série. Taktiež to umožňuje hercom prísť a odísť podľa toho, ako majú rozvrhnuté harmonogramy. Seriál je už niekoľko týždňov v produkcii.

Epizódy seriálu The Mandalorian budú režírovať Dave Filoni, Taika Waititi, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa a Deborah Chow. Výkonnými producentmi budú Jon Favreau, ktorý vraj napísal celý seriál, Dave Filoni, Kathleen Kennedy a Colin Wilson.

Mandalorián - Plagát / Zdroj Disclaimer

The Mandalorian je zasadený medzi udalosti epizód Návrat Jediho a Sila sa prebúdza.

„Po príbehoch o Jangovi a Bobovi Fettovcoch, sa vo svete Star Wars objaví ďalší bojovník. The Mandalorian je zasadený do obdobia po páde Impéria a pred vznikom Prvého rádu. Budeme nasledovať boj osamelého pištoľníka vo vonkajších hraniciach galaxie, ďaleko od autority Novej republiky.“

Nick Nolte je hollywoodskou legendou. Hral napríklad vo filmoch Hlbina, 48 hodín, Mys hrôzy, U-turn, Tenká červená čiara, a Gangster Squad. Trikrát bol nominovaný na Oscara, a to za filmy Pán prílivu, Utrpenie a Warrior. Minulý rok dostal svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.


Ivana Kráľová
Som fanúšička filmov, seriálov a kníh rôznych žánrov a tiež popkultúry.

Diskusia

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Neregistrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Otravuje ťa neustále vyplňovanie mena, emailu či krkolomné rozpoznávanie textu.
Zaregistruj sa, kde si môžeš vytvoriť svoj profil a po prihlásení je tento formulár pre teba už minulosťou.
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Strana:

|< < (1) > >|

Súvisiace objekty SFDB

}