Diskusia 1/1: Légia

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

Veles
Ak tomu správne chápem, zachránilo ju jej nenarodené dieťa? Páčilo sa mi to, a páči sa mi ako sa zlepšuješ každým kolom, klobúk dole :) A myslím že by stálo za to prerobiť to do plnohodnotnej poviedky, fakt super :)
01.04.2023
MartinB
Mne sa ten koniec zdal trochu nereálny, že v tej dobe, kedy bojovali mečmi vedel tak naisto, že bude to malé v poriadku, ked to bol aj taky plod, ze brusko pri jeho pohladeni ešte nič neprezrádzalo a jej sa odtial predtym valila krv, čiže rana to nebola asi povrchová. Ale to bolo asi jediné, nad čím som sa v poviedke pozastavil. Inak takmer Velesovský rozsah, čo je super :)
01.04.2023
Ray Janonoff
Pekná pointa. Tá časť o kráľovi, ktorý chce všetkých mágov by mi nechýbala, nebola až tak dôležitá.
Ten detail s bodnutím do krku, krv by ju asi ostriekala až po vytiahnutí noža, nie?
01.04.2023
Lucika
Ďakujem vám za komentáre :) A áno Veles, myslela som to tak, že dieťa zdedilo jej uzdravovacie schopnosti a zachránilo ju. Čo sa týka toho bodnutia, máš pravdu Ray, to som v tej rýchlosti nejak nedomyslela :D
02.04.2023
Olex
Ahoj,
spočiatku príliš presladené, ale chápem, že taká láska býva :) Príbeh nebol ničím originálny, ale v závere prišlo prekvapenie. Že ju vyliečila nenarodená dcéra, to bol veľmi dobrý nápad, dojemný.
02.04.2023
YaYa
Takýto v podstate plnohodnotný príbeh s vlastným svetom a pointou je na hodinu fakt úctyhodný výkon. Na konci už cítiť, že čas dochádzal, pýta si to väčší rozsah. Ak sa ti k tomu podarí vrátiť, tak určite budeš mať čas doladiť aj detailíky, čo spomínali ostatní ;)
03.04.2023
B.T. Niromwell
Páčilo sa mi, ako si úplne na konci spojili všetko do zmysluplného celku. Zmiatlo ma tam ako ostatných to, že hneď usúdili že dieťa aj matka sú zdravé, možno by sa to dalo fixnúť len krátky opísaním, čo videli. Ale inak to bola veľmi fajn fantasy.
03.04.2023
Lucika
Ďakujem krásne za komentáre :) ten koniec som písala už tesne pred vypršaním času, preto som to zhrnula len do jednej vety, ale áno, žiadalo by si to trochu viac to rozpísať. Možno sa k tomu raz vrátim a vytvorím z toho niečo väčšie
04.04.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.