Diskusia 2/2: Chán

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Príbeh dosť prekračuje rozsah toho, čo sa dá napísať za hodinu a podľa mňa si to vybralo svoju daň, proste chýbali nejaké medzistupne, aby udalosti na seba pekne nadväzovali. Keďže po prečítaní mnohých FP mám už trochu dosť drsňákovských postáv (ženy, chlast a meče), tak sa odkloním od všeobecného názoru, a poviem, že najzaujímavejšia postava je hyper poverčivý vládca ;)
03.04.2023
B.T. Niromwell
Ten svet a postavy sú veľmi pekné, aj keď mi nie je úplne jasné, prečo by sa kastrát vytešoval z bordelu. Len mi to príde ako úvod z úvodu, napríklad vôbec nechápem, prečo by musel zabíjať svojho nebiologického otca, prišlo mi to trochu na efekt, ale treba aj povedať, že o WH40K nič neviem.
03.04.2023
Veles
Zabudol som, že som z neho urobil kastráta :D Ono toto je podľa mňa moja najhoršia PnP, akú som kedy napísal. Už dlhšie plánujem ale napísať nejakú poviedku z WH40K, snáď sa mi to raz podarí. Tiež som si na toto kolo vybral takú temú, ktorú keď chce človek vysvetliť potrebuje obrovskú tabuľu a stohy papierov :D
03.04.2023
8HitBoy
Ale to je úplne legitímne, v PnP si napísať niečo, čo proste poteší teba, lebo je to tvoj sen napísať. Čiže to že my o WH40K veľa nevieme a chýba nám nejaká znalosť loru je síce pre čitateľov problém a znižuje to možno kvalitu zážitku z písania, teší to teba ako autora. A to je super. Navyše, hodnotenie máš dobré, čiže aj svoju srdcovku si napísal zjavne dobre.
04.04.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.