Diskusia 1/1: Takmer dokonalý svet

Filmová história scifi

Diskusia

Arcey
Napísané dobre, ale cítil som sa trochu stratený. Ten muž predsa hral piškvorky, nemal záujem o to, čo hlavná postava rozprávala, alebo som to iba ja prehliadol? A nepochopil som dobre ani záver, ale to môže byť čisto moja chyba.
24.09.2022
Olex
Ahoj,
v texte poviedky je badateľné, že si sa veľmi ponáhľala. Nápad prepojenia magických svetov dvoch v podstate cudzích ľudí je zaujímavý. Chýbalo mi tam niečo, čo by poviedku pozdvihlo na najvyššiu úroveň, ale chápem, že času bolo málo, to sa dá domyslieť.
24.09.2022
WriterInTheDark
Arcey, to si len dievča myslelo, že hrá piškvorky, on ju dobre počúval, len nemohol uveriť tomu, že je to skutočné, preto išiel za ňou.
25.09.2022
Marek Páperíčko Brenišin
V zásade to vystihli kolegovci vyššie, ja len dodám, že občas pozor na štylistiku - chápem, písané v chvate - "Koniec parku už nedočkavo prebehne". Predstavil som si kus trávnika, ako beží pred očami vyjaveného psychoterapeute. Rovnako bacha na prítomný čas. Viem, vyzerá to lákavo, ale jeho nesprávne použitie vie narobiť paseku.
25.09.2022
Arcey
@WriterInTheDark: Áno, máš pravdu, rýchlo som čítal, tak som to chápal tak, že naozaj kreslil tie piškvorky.
25.09.2022
Martin Hlavňa
Osobne mi vadí tá premisa na začiatku - ten psychológ musel byť riadne neprofesionálny, keď sa na jej myšlienkach uškŕňal. Prečo k nemu vôbec išla, keď vedela, že ten svet je skutočný? Tam by mi sedelo skôr to, že sa do toho sveta kedysi dostala a teraz by si nebola istá, či to bola skutočnosť alebo nie a z toho by mala depresie. Potom by dávalo zmysel, že chodí k psychológovi. Rovnako na konci je svet už dokonalý, keď tam prišiel aj doktor... ale prečo? On zmenil, niečo svojou prítomnosťou, alebo malo ísť o lásku? Alebo len to, že sa o to miesto môže s niekým "deliť" a má istotu, že nie je jediná, čo tomu verí?
Text samotný sa ale čítal dobre, nápad sa mi páči.
25.09.2022
Joey Thorke
Na mňa tam bolo málo deja aj myšlienky. Nenašla som si tam niečo, čo by som si z toho mohla odniesť. A i keď v PNP sa gramatika a štylistika dá prehliadnuť, tu boli aj také chyby, ktoré ma pri čítaní dosť rušili, možno by pomohlo nechať si päť minútiek na koniec písania na finálny check.
26.09.2022
Monika Kandriková
Kto by nechcel újsť do sveta bez starostí. :D :D Ale taký neexistuje. A v poviedky chýbal taký ten vyšší element pripútania postáv, skôr išlo iba o náhodu. A to mi tak celkom nestačilo. :D :D
28.09.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.