WriterInTheDark

Milujem sci-fi, horor, fantasy, pretože nie je krajší únik z reality, ako na krídlach fantázie :)

Info

Prezývka VeroniKer
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 16.07.2023
E-mail: veronikakerekova@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 142
Články: 0
Poviedky: 16

Zbierka - ponúka

WriterInTheDark ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

WriterInTheDark ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

WriterInTheDark ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Magické oči
Áno Veles, zobrala. Mohla by som to niekedy rozviesť v inej PNP - novoosýdlený svet je vždy zaujímavá voľba miesta pre príbeh. :)
26.02.2023 13:17:40

Magické oči
Ahoj, ono niekoho to môže naštvať, že som to brala svojsky, ale! - Ihneď ako som uvidela tému, som vedela, že nebudem písať doslovne o izbovej rastline. Myslela som to skôr ako metaforu - pýtala som sa samej seba, s čím by som to mohla prirovnať a napadol ma vzťah. Ten je na začiatku krásny, o rastlinu sa vždy staráme, až kým nás prestane baviť. Bolo to myslené ako metafora presne od začiaktu, bol to môj cieľ. Ak to však niekomu vadí, akceptujem to.
26.02.2023 09:06:37

Nonovia
Tú poslednú vetu by som tam nedala. Bez nej by to bolo lepšie - takto to dalo takú ironickú bodku v inak milom, peknom príbehu, kde bolo veľmi pekne vykreslené aké slušné sú Japonské deti. Čo sa týka smutného konca, ja mám rada oboje, niekde sa hodí taký, inde onaký, ale tu sa ten smutný hodil. Veď ak chcete "žili šťastne až do smrti" treba čítať rozprávky, pretože život taký veru nie je :( Konkrétne poznám rodinku, kde obaja rodičia a teraz aj ich syn zomrel na rakovinu. Keď tak nad tým uvažujem, rada by som si prečítala teraz niečo veselšie :)
29.01.2023 17:53:20

Fontána
Tak to je podarené, že sme napísali tak podobnú poviedku :D I keď myslím, že každá máme trochu iný štýl a vek, myslím, že je naozaj zaujímavé, že sme sa takmer zhodli v obsahu. Mám len jednu poznámku. Keď mamička videla mačičku ( brrr toľko zdrobnenín :D ) tak sa jej nezdalo divné, že má mačka tri oči? To v pohode nechala dcéru s takým zvieraťom? Inak pekná poviedka :)
29.01.2023 17:39:19

Kovový svet
Och nie, žiadne osnovy - pri PNP na to nie je čas. :D Úprimne povedané - chytím sa jednej myšlienky a nasledujem ju pokiaľ ma zavedie. Všetko sa vyvíja za pochodu. Meno som jej dala, aby nebola celý čas dievčaťom - to by bolo nečitateľné. Je pravda, že sa to mohlo zamotať viac, ale chcela so to nenásilne, čitateľa trochu navnadiť :) Na dlhú zápletku nebol čas, ja som rada že som to stihla včas poslať :)
29.01.2023 14:53:28

Minirecenzie

WriterInTheDark ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

WriterInTheDark ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Magické oči

PNP - „Pche! Stojí tam, akoby mu to tu celé patrilo!“ Poviem si a zavrtím chvostom. Hrdzavá dlhá srsť mu pláva vo vetre. Vôbec si nevšimol, že túto strechu už osadila iná mačka. Vytáča ma a ani nevie...

10 komentárov

ON

PNP

11 komentárov