Diskusia 4/5: Poviedky prijaté do výzvy Fantastická poviedka - piate kolo roku 2021

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Dobrý postreh Lukáš. A môžem sa potom, po zverejnení poviedky priznať ku jej autorstvu v komentároch? Pýtam sa či to nie je náhodou proti pravidlám.
20.11.2021

Aleš Horváth
pokiaľ nie je uzatvorené hlasovanie tak nemôžeš ani poďakovať za spätnú väzbu, ani reagovať na námietky.
20.11.2021

ama_rilla
Tak môže každý napísať komentár aj pod svoju poviedku :D
20.11.2021

ama_rilla
Alebo by mohli ostať skryté aj komentáre až do vyhodnotenia.
20.11.2021

Aleš Horváth
alebo by mohla byť súťaž, "priraď autora a dielo" :D
alebo urobiť také vyhodnotenie na spôsob MCF, proste redakcia scifi.sk by bola porota a každý by okomentoval všetky poviedky(bez uvedenia konkrétneho nazv a autora). a následne by sa dve-tri poviedky vybrali(bodovo najlepšie) a tie zverejnili a tam prebehlo hlasovanie verejné. teda ten zvyšok by sa zverejnil tiež, ale až po vyhodnotení.
20.11.2021

Veles
Beztak bude podľa mňa zopár autorov hneď jasných, napríklad Goranova goranština, Luciina čeština... Skryť komentáre podľa mňa nie je riešenie, ale tak jedno kolo vydržím bez obšírnych debát :D
20.11.2021

Veles
Ja by som skôr navrhol aby sa hlasovanie redakcie a nás zvyšku oddelilo, taká voľba redakcie a voľba ľudu, či sa zhodnú alebo nie.
20.11.2021

Lukáš Polák
A keď som súčasťou redakcie aj autor súčasne? :D Ja zrejme nebudem nič komentovať až do ukončenia hodnotenia a pridám ich až potom.
20.11.2021

Zlodejisnov
Nešlo by ukryť aj to, kto napísal komentár? Každý by tak mohol komentovať čo chce a jeho meno by nebolo viditeľné, takže by nik nevedel, kto ho vlastne komentoval až do zverejnenia výsledkov.
21.11.2021

Goran
Zlodejisnov, toto mi pripadá ako najlogickejší, najefektívnejší nápad, ak mám do toho čo hovoriť. Som zvedavý, ako sa tento koncept osvedčí v praxi, nápad je to výborný, ale ešte treba doladiť praktické záležitosti okolo.
Moje tipy na víťaznú trojicu: Učeň, Rodinné tajomstvo, Básnik v temnotách. Toto je tá trojka. Páčili sa mi viaceré, ale za výrazne nadpriemerné považujem ešte Keď zhasne svetlo a V moci diabla, žiaľ, nemyslím si, že sa ocitnú v prvej trojke, no nechám sa prekvapiť.
21.11.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami