Diskusia 1/2: Prekliatie

Podporte scifi.sk

Diskusia

Aleš Horváth
malo to svoje čaro, ale... ale nemotorné dievča, outsiderka, je už tradičné klišé v čarodejnických poviedkach. Trochu mi to pripomenulo hrnčiara Harryho .
Mimochodom, za prekliatim sa vždy skrýva najväčšie požehnanie.
24.10.2021

ama_rilla
V tomto prípade sa mi spracovanie páčilo viac ako námet. Dobre sa to čítalo, ale vlastne tomu príbehu chýbala nejaká zápletka, niečo, čo by ho oživilo, niečo, čím by ten príbeh zaujal.
24.10.2021

Milan "Miňo" Tichý
Nie zlé napísané, občas ušli úvodzovky, sem-tam by sa zišla uvádzacia veta. Pre mňa najväčší problém ale bolo striedanie času z minulého na prítomný, ktorý sa udiaľ viackrát. Magická atmosféra sa podarila.
24.10.2021

WriterInTheDark
To striedanie časov som si uvedomila keď som si po poslaní poviedku prečítala. Plus je tam zopár chýb, ktoré by som opravila mať viac času :( Nabudúce skúsim kratší text, aby bol čas na opravu. Lenže keď začnem, akosi neviem prestať, som zvyknutá písať skôr niečo dlhšie a potom si to ešte kontrolujem a tu je to presne vidieť.
24.10.2021

Aleš Horváth
z toho si nerob hlavu. pnp nie je o dokonalosti, ako napríklad FP, ale o nápade. a netreba sa tu porovnavať s ľuďmi, čo sú tu už profíci v tomto.
24.10.2021

BocianSara
Súhlasím s ostatnými, že je to napísané dobre ale z nápadu sa dalo vyťažiť viac. Zbaviť sa kliatby čokoládou z podpultového predaja je skvelý základ :)
24.10.2021

Zuz
Krásne spracovaný príbeh :)
24.10.2021

YaYa
Príjemná prvá kapitola k čarodejníckemu fantasy (možno pre mládež). V tejto podobe príbeh možno pôsobí príliš priamočiaro, ale v PNP proste nie je čas sa s tým veľmi hrajkať. V každom prípade, pokiaľ domyslíš svet, pravidlá čoko-mágie, trochu to rozšíriš, ozvláštniš, môže byť z toho schopná poviedka. Určite by som námet nezahadzovala ;)
25.10.2021

WriterInTheDark
Ďakujem YaYa :)
25.10.2021

Magda Medvecká
Toto mi bolo dosť sympatické :) Dokonca som sa chvíľu aj s hlavnou hrdinkou bála, že či ju uvarí alebo čo, ale to boli moje vlastné fabulácie. :D Každopádne, páčil sa mi aj tento koniec. A súhlasím, vyzerá to ako námet, ktorý by sa oplatilo rozpracovať.
25.10.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami