Diskusia 1/1: Dobrodružstvo s jojom

Podporte scifi.sk

Diskusia

B.T. Niromwell
Nuž, toto je riadne! Dostali ma mená :D Dobré, prirodzené dialógy, originálna zápletka, hoci k polk euž človek viac menej tušil, ale veľmi vymakané! Ba čo viac, dlhý text a snáď ani jeden preklep!
30.01.2021

Martin-san
Veľmi dobre napísané dovoľujem si povedať, že stále lepšia zápletka ako väčšina teen drám na Netflixe.
9/10
30.01.2021

HB
"Eva sa hrozne smiala, keď som jej dával dole podprdu. Chcela aby som jej to niečom spestril. Ta som vytiahol jojo a začal robiť s ním hojdačku. Ale nedarilo sa mi to, tak sme sa na to vykašľali"
SMOOTH :D
Strašne som sa kosil. Keby tam nie je taký ten tvoj slovník a celkovo tvoj (poviedkový) feel, vedel by som si to živo predstaviť ako krátky príbeh od Junjiho Ita. Vraždiaci JoJo... teda pardon, vraždiace jojo znie krásne strelene.
Also, šípim snahu easter eggom ulahodiť autorovi témy. Ts, ts. Ale vyšlo to, veru vyšlo!
30.01.2021

YaYa
Mne sa zas páčilo, ako sa cez rodičov dostal mladý von :) Fajn postavy, len škoda, že sme videli témy, tak bolo jasné, že nejaká minimálne ruka pôjde dole.
31.01.2021

Jan Ťuhýček
Dvě věci jsou v téhle povídce naprosto dokonalé - budování napětí a reálné postavy. Možná bych si představoval trochu odvážnější konec. Jistě, masakr a originální uhranutí, ale přiznám se, že jsem po tom brilantním oddalování konce čekal nějakou větší pecku. Ale i tak jsem se královsky bavil!
31.01.2021

Kei
No teda, to sú ale postavy :D Fero, Marek a jojo - to ma dostalo, musela som sa usmiať skôr ako som sa dostala po druhý odstavec. :D Svojím spôsobom to je voči čitateľom pekne zákerná poviedka, lebo už len menami si získala pozornosť domácich čitateľov a prekryje drobné nedostatky :D Napríklad že jedna mŕtvola bola predvídateľná a druhá viac-menej zbytočná, lebo vôbec nezmenila dopad na Mareka. Či by ráno sedel nad jednou mŕtvolou alebo dvomi, je to jedno. takto tá druhá len poslúžila na demonštráciu nebezpečného joja. A tá demonštrácia stratila na grádoch, lebo z prvej mŕtvoly už sme vedeli čo sa stane a duplikovanie takýchto informácií nepomáha gradácii. Ale to len na margo, lebo pnp. Pri korektúrach by som skracovala, aby to bolo údernejšie.
01.02.2021

xius
Celkom chapem, ze casto PNP nestihnes, strasidelny rozsah! Prepracovane a so spravnou davkou desivosti, ktoru si obrazok temy vyzadoval. Vlastne uplne jednoduchy dej a praca s archetypami okolo. A to je prave to carovanie. Nejst zbytocne do hlbky, ukazat prave akurat za tu protivne kratku hodinu a predsa vykuzlit svety a pribehy. :) Vyslo!
Aj podmazavanie organizatorovi je chvalim, urcite odpadol. :D
11.02.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami