Diskusia 1/1: Hlásenie

Filmová história scifi

Diskusia

Alexander Schneider
Páčilo sa mi to. Na začiatku som bol trochu iritovaný tou neprimeranou štylistikou voči atmosfére, ktorú som ohľadom nočnej detektívky očakával (vyznievala totiž vzhľadom na kvázi-arogantný a svojský prístup kapitánky, akoby to dekonštruovala a nebrala to seriózne), ale nakoniec to s jej postojom bolo autentické a zaklaplo to do seba. ;) Toto by som aj čítal ďalej. Už len vychytať čiarky (ale pri tej rýchlosti písania sa nedá všetko) a dokresať to a je to fajnotka.
11.04.2020

cyberstorm
Pekne. Dlho som nevedel nájsť prepojenie na kľúčové slovo, vlastne až na záver. Ale hej, veľmi dobré. Chcem viac!
11.04.2020

Monika Kandriková
Návrat do starých časov Buffy, premožiteľky upírov. :D :D Celkom podarená vecička. :D :D
11.04.2020

YaYa
Nápad dobrý. Niektoré detaily mi nesadli vzhľadom na to, že príbeh je vyrozprávaný v prvej osobe. Napríklad opisy typu: "Prehrabla som si dlhé blond vlasy" sa mi k tomuto point-of-view veľmi nehodia.
11.04.2020

Dzany
Ach, a ja som si myslela, že ona sama je upírka a ide kryť kamošov! :D nevadí, ale nejaké otázky sa mi k tomu vynárajú. Prečo vrecúška na dôkazy? Ležalo tam niečo na zemi, čo treba rýchlo pozbierať? Ak je to riadne miesto činu, to asi väčšinou robia technici, asi bol ten parťák naozaj veľký zelenáč, keď sa nechal tak nachytať. A čo potom hrdinka mienila robiť? Áno, poistila sa, aby nebožtík neožil ako upír, ale ako by ten kôl potom vysvetlila parťákovi, ktorý by sa vrátil naspäť s vrecúškami na dôkazy? To sú však iba detaily, ktoré sa dajú ľahko doladiť. :) Ako začiatok k niečomu veľmi dobré. Jednu čisto subjektívnu hviezdičku som ale musela ubrať za prehrabnutie dlhých blond vlasov. O:)
11.04.2020

HB
Ach, tie blond vlasy! Mal som si ju menej predstavovať ako Sagu Norén, moja chyba :)
Dzany: Moja zamýšľaná interpretácia bola trošičku iná, ale aj tvoja sa mi páči. Vrecká boli len nato, aby kolega na chvíľku odišiel, zvyšok ale teda ponechám na interpretácií čitateľa :)
11.04.2020

HB
Inak teda ďakujem všetkým samozrejme za pochvaly a podnetné pripomienky. Ste super komunita.
11.04.2020

andrej android praznovsky
Super, len tú poslednu polopatistickú vetu by som vyhodil a dal tam.nejaku stavnatu hlasku typu: dneska budes cucat akurat tak moj dreveny kolik:) a
11.04.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami