Diskusia 1/1: Les

Filmová história scifi

Diskusia

cyberstorm
Veľmi pekné, poetické :) Len nerozumiem prečo tam nebola mama s otcom, uniká mi asi pointa príbehu :(
28.03.2020
8HitBoy
Tiež mi vŕta v hlave, čo sa stalo s rodičmi. Každopádne, veľmi atmosférické, pripomínalo mi to veľmi poviedku Druhý stupeň osamění od George Martina (čo má byť kompliment, keďže tú poviedku mám rád). Vytknem len nejaký ten preklep a hrubicu, ktoré mi udreli do oka, ale stane sa :)
29.03.2020
Monika Kandriková
Toto bolo maličké a zároveň veľké, lebo kde sú rodičia sa síce nevie, ale že obetovali svoj život kvôli maličkým, to je isté. A najväčší hrdinovia sú tí, o ktorých nikto nevie. Ako pnp? -- pridávam, že wau.
30.03.2020
Milan "Miňo" Tichý
Atmosféra sa teda uprieť nedá. Bola kvalitná a dobre dávkovaná. Veľa vecí ostalo naznačených, čo je fajn no aj tak ten veľký otáznik čo sa stalo s rodičmi nedokážem uspokojivo rozlúštiť a to ma štve...chýba mi tam aspoň náznak, čo by sa im mohlo stať...V slušnom rozsahu sa našlo dosť preklepov, škoda, že nezvykne ostať čas na doladenie...to už je údeľ PnP...
30.03.2020
Magda Medvecká
Páčil sa mi nápad, aj ako to bolo podané - cez knižku rozprávok o Zemi. Ale čo tí rodičia? To mi to naozaj kazilo. Neviem si vôbec domyslieť, čo sa s nimi mohlo stať. Napadlo mi akurát to, že otec začal mamu podvádzať a preto prestal bývať doma a mama plakala. Čo mi ale nijako nekorešpondovalo s príbehom a koncom. A nevidela som tam ani tú obetu, čo našla Monika.
01.04.2020
Veronika Valent
Ahojte, ospravedlňujem sa za chyby, bože, aj za tie hrubice. Naozaj to nestíham čítať, na mňa je hodina málo. :-)
Tak vám teda prezradím, čo sa stalo rodičom. Tých náznakov je viacero. "1. Otec s mamou viac pracovali, po večeroch sedávali v jedálni s ostatnými a dlho sa o niečom rozprávali. 2. Načúvala hlasom posádky, ktoré sa z diaľky ozývali. Snažila sa rozoznať svojich rodičov, brata, ale nedarilo sa jej. Zrazu sa niekto zasmial, ale nie tak normálne, tak od srdca. Bol to nervózny smiech. Potom nastalo ticho, počas ktorého upadla do ľahkého spánku. 3. Majú tam nejaké technické problémy. 4. Keby sme mohli aspoň hibernovať, ale nemôžme. 5. Vzduch voňal a bol taký úžasný, že celé telo ožívalo. Stále nič? Po večeroch, teda po dni, kedy ešte vykonávali poctivo svoj podiel práce, sa medzi dospelými hlasovalo, koho z dôvodu nedostatok kyslíka pošlú do vesmíru. Prečo tomu tak bolo, netuší ani autorka.:-)
08.04.2020
Veronika Valent
Jaj, a ešte predsa jedna vetička : Anna zavrela oči. Hlava ju trošku bolela. Aj preto nevedela spať.
08.04.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.