Diskusia 1/1: Aliho dúpä

Diskusia

B.T. Niromwell
Veľmi dobrá prvá veta. Trochu ma ale otravovala hlavná postava, celý čas som si hovorila, nech sa trochu pozbiera, trasorítka jedna, a konečne ide. Pri konci som si povedala, well played, jeden z najlepších koncov tohto kola.
28.07.2019

Marek Páperíčko Brenišin
Miňo štandardne dobre. Priznám sa, že koniec som pochopil až po druhom prečítaní, velice sa mi páčil. Trošku ma dráždila štylistika ("Bol tmavý"), ale ako som písal inde, betaríd by tieto chyby vo finálnej verzii vychytal. Za 7.
28.07.2019

Kei
úvod je dobrý :) pointa a nápad tiež, ale nesadla mi ufňukaná hlavná postava. Ale inak fajn jednohubka, pobavila som sa :)
28.07.2019

YaYa
Táto poviedka mi veľmi sadla, dokonca by som povedala, že z tvojich lepších PNP :) V hlave mi ostávajú ale nejaké otázniky, napríklad, kto bol Džibríl, nejaké zákonistosti sveta v tej lampe. Za hodinu sa to nedá, ale mohlo by z toho byť niečo zaujímavé väčšie.
28.07.2019

Magda Medvecká
Najskôr som si hovorila, že to akosi nedáva zmysel, ale nakoniec to vlastne bol taký trochu mindblow a to sa mi veľmi páčilo! Takéto opačné pohľady na tradičné príbehy môžem :) Veľmi by ma zaujímalo, ako taký svet v lampe funguje. Ale naozaj bola tá hlavná postava trochu otravná, až som sa bála, či bude vôbec schopný splniť nejaké to želanie.
A ešte jedna vec ma zaujíma - prečo tá jaskyňa smrdela močovinou? To je taký veľmi... nečakaný detail :D
29.07.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami