Diskusia 1/1: Ružové rande

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

B.T. Niromwell
Muehehe, toto ma dostalo. Ja osobne som si pri konci povedala ze aha, tak tuto to smeruje... a potom zrazu nie😁
06.10.2018
Radian
Tak ale pomaly. Mám takú fan theory. Janka bola agentom tej biotechnologickej firmy, ktorú poslali aby nech to zlikviduje. Je to tak? Nejaký hybrid? To odhryznutie bolo pekné. Prepáč ja sa k tomuto neviem normálne vyjadriť. Z nejakého dôvodu ma strašne pobavilo, že to bolo z neprirodzeného uhla.
06.10.2018
Marek Páperíčko Brenišin
Kokos, ten plottwist na konci :-D Ako, musím povedať, že ti to vyšlo. Nakoniec som capol 9. Drobné nedostatky, vypointovaný text.
06.10.2018
Veronika Valent
Čítalo sa to dobre, napriek preklepom a chybám, ktoré by si si určite, keby si nebol v časovom strese opravil. Hororový záver som naozaj neočakávala, kvôli nemu som si musela poviedku ešte raz prečítať a to znamená, že si ju napísal veľmi šikovne. Z lovca sa stala lovná zver. :-) Dala som som 7. Aj keď bez tých chýb by to mohlo byť určite viac.
06.10.2018
YaYa
Keď dievča dobre nepozná rastlinky, možno nie je naivné, ale mäsožravé :D Formát dialógu bol dobrý výber, tým pádom sa to číta rýchlo a kontext je správne nadávkovaný. Podobnú chlapožravú pointu som síce už v jednej poviedke videla, ale tu to bolo spravené lepšie, hlavne vďaka tomu dialógu ;) Nejaké preklepy, ale keďže je to za hodinu, neriešim. Pobavilo, chceme viac :D
07.10.2018
Milan "Miňo" Tichý
Dialóg bol uveriteľný a dobre napísaný, vďaka tomu sa text dobre čítal a držal si tempo... a ten zvrat na konci sa mi tiež veľmi páčil. Nie je veľmi čo vytknúť :)
07.10.2018
Magda Medvecká
Na začiatku som si povedala, hmm, to bude nejaká víla, čo ho chce zjesť (modrooká, plavolasá, naivná deva, čo "akože" nepozná kvety). Potom teda že nie, asi teba bude obeť ona. A na konci predsa len... Dobré to bolo, také čakané, aj keď nakoniec predsa len nečakané! Len mi osobne nie je moc sympatické také to detské, naivné vyjadrovanie (jéééj, a to je zlaté) a pod., aj keď musím uznať, že tu to vytvára príjemný kontrast s koncom :)
18.01.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.