Diskusia 1/1: Predavačka ruží

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Paci sa mi hlavna postava, to je dalsi z nametov, co by obstal dlhsie spracovanie. Je to velmi proporcne, nie je to ukecane, jedna jasna linka.
06.10.2018
Marek Páperíčko Brenišin
Yaya to s textom vie. :-) Súhlasím s Niromwell, že by to chcelo väčší priestor. Nebudem ako niektorí "odborníci" žiadať minulosť stareny. Len by som chcel vedieť viac. Inu, pri rozhodovaní sa o víťazovi kola z môjho pohľadu súperil Cyberstorm a Yaya. Nakoniec som ostal pri amorke. Zasiahla vo mne niečo, čo sa nepodarilo ani ozubenej Janke z Cyberstormovej poviedky. Jo, za 9.
06.10.2018
Radian
Remeselne skvelé. Pekne oddelené odstavce s jednotlivými myšlienkovými a dejovými kúskami. Jasne položená pointa, ktorá je podporovaná predošlými odstavcami. Téma poetická čo ja môžem lebo pekne napísaný poetický je na nezaplatenie.
06.10.2018
Veronika Valent
Pre mňa istý víťaz, teda víťazka. Napriek tomu, že poviedka nie je úplne sci-fi, rada by som verila, že niekde na svete sú ľudia, ktorí drobnou láskavosťou chcú vedome odčiniť svoje previnenia. Neskutočné, že ju autorka napísala len za hodinu! Pochmúrna atmosféra, ktorá sa ma dotkla, sa premení na obraz budúcnosti plnej nádeje a ja také diela rada čítam. Ďakujem za spríjemnenie sobotňajšieho večera.
06.10.2018
Milan "Miňo" Tichý
Teda...dobre sa to čítalo, veľmi čisto napísaný text. Dobrá atmosféra, dialógy boli vyvážené a zmysluplné. Za hodinu toto, klobúk dole. Nič pri čítaní nevyrušovalo, všetkého tam bolo tak akurát, vrátane zaujímavého konca. Tak isto dobre sa mi čítala aj finálová poviedka z MCF dnes ráno, napätie si držala až do konca..viem to je na inú tému ale aj tak gratulácia :)
07.10.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.